Życzenia Świąteczne

„ Raduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać”

( J 16,22)

Święta Bożego Narodzenia oczekiwane z utęsknieniem kojarzą nam się zawsze z domem rodzinnym i jego przytulą atmosferą, pełną Bożej radości i pokoju. Uroczysty nakryty stół, sianko pod obrusem, a na stole opłatek. To sprawia, że jest Ktoś taki, kto potrafi wszelki smutek ludzki zamienić w radość. To Boża Dziecina, której na imię Jezus- Emanuel- Bóg z nami. To najwspanialszy dar od Boga Ojca, który ma cudowną moc przemiany naszego życia.

Wdzięcznym i radosnym sercem my kapłani posługujący Chrystusowi i Wam w sporyskim Kościele, składamy  najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Boża Dziecina rozpromieni każdy zakątek Waszego serca i wniesie w Wasze ziemskie pielgrzymowanie prawdziwą radość życia, która dzielona z innymi uczyni świat wspaniałą rodziną w Jezusie, naszym Królu i Zbawicielu.

Niech Maryja, która niesie Jezusa do każdej i każdego z Was, pomoże na nowo odkryć tajemnice Jej Niepokalanego Serca w związku z 100-tną rocznicą Fatimskich objawień.

Niech św. Józef, opiekun Kościoła pomoże jak najpiękniej przeżyć Jubileusz 50-lecia naszej parafii  i niech wyprasza umocnienie wiary, niech pomnaża nadzieję i rozpala miłość Waszą.

Niech św. brat Albert, którego 100-tną rocznicę narodzin dla nieba będziemy obchodzić nauczy was być na co dzień dobrymi jak chleb, którego nigdy nie zabraknie dla drugiego głodnego człowieka.

 

 

  1. Adam Hopciaś- proboszcz
  2. Kazimierz Walusiak – wikariusz
  3. Adrian Trzopek – wikariusz