Ogłoszenia – Niedziela 8.01.2017

• Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego narodzenia. Kolędy zgodnie z tradycją będziemy śpiewać do 2 lutego. Dziś niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu. Wspominając swój własny chrzest chcemy dziękować za dar dziecięctwa Bożego i prosić o umocnienie wiary w wierności przyjętym zobowiązaniom chrzcielnym.
  • Zapraszamy dziś na spotkanie opłatkowe wszystkich nauczycieli i środowiska szkolne jak również lekarzy, pielęgniarki i całą służbę zdrowia, zapraszamy emerytów nauczycieli i lekarzy. O godz. 15.00 Msza św. Po Mszy św. Jasełka w wykonaniu dzieci z naszej świetlicy parafialnej i wspólne kolędowanie.
  • W poniedziałek, 9 stycznia po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W czwartek, 12 stycznia po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowanie z klas I i II Gimnazjum.
  • W sobotę, 14 stycznia spotkanie  Wspólnoty  Świeckiego  Zakonu Karmelitańskiego o godz. 14.00
  • W przyszłą  niedzielę, 15 stycznia   przypada  Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W parafii św. Floriana w Żywcu Zabłociu spotkanie opłatkowe dla podopiecznych i wolontariuszy Żywieckiego Hospicjum. Początek o godz. 15.00. W katedrze żywieckiej  o godz. 12.30 Msza św. dla rodzin wielodzietnych i spotkanie opłatkowe w domu katolickim.
  • Chcemy  sprawić  do  kościoła nowe ograny „Johansson”. Koszt tych organów to 35 tys. zł. Składki z trzeciej niedzieli stycznia, lutego,  marca  chcemy przeznaczyć na ten cel. Obecne są bardzo wysłużone i nie nadające się do remontu. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie finansowe.
  • Ruch Światło i Życie – Domowy Kościół zaprasza na film „ Historia Marii”- seanse w dniu 21.01 i 22.01 o godz. 14.00. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.
  • U   ministrantów  do  nabycia prasa  katolicka; ”Gość  Niedzielny”  „Niedziela” „ Źródło”, „ Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Plan kolędy na najbliższy tydzień;

8 I              Niedziela
od 14.00     x. Kazimierz     ul. Klonowa od Grunwaldzkiej, Kilińskiego
od 14.00     x. Adrian          ul. Kopernika od os. Kopernika do mostu Trzebińskiego

9 I              Poniedziałek