Ogłoszenia – Niedziela 15.01.2017

• Dziś w Kościele przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Składka inwestycyjna przeznaczona na zakup nowych organów „Johannson” oraz zakup oleju do ogrzewania kościoła i domu parafialnego.
  • W poniedziałek, 16 stycznia Kościół Katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
  • Od środy, 18 stycznia, w całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • W czwartek, 19 stycznia w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu o godz. 17.00 Jasełka przygotowane przez pacjentów z PZOL w Międzybrodziu Bielskim.
  • W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
    a) we wtorek, 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata,
    b) w czwartek, 19stycznia – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,
    c) w sobotę, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek, 20 stycznia, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji Trzeciego Piątku Miesiąca. Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  • W   przyszłą  niedzielę, 22 stycznia  zapraszamy do domu parafialnego na godz. 15.00 wszystkie babcie i dziadków z okazji ich święta. Dzieci ze Świetlicy” Radość” wraz z Oazą Dzieci Bożych i ministrantami pod patronatem wspólnoty Damaszek przygotowali dla nich bardzo ciekawy program artystyczny. Niech w tym dniu nie zabraknie żadnej babci i dziadka na tym spotkaniu.
  • Ruch Światło i Życie – Domowy Kościół zaprasza na film „ Historia Marii”- seanse w dniu 21.01 i 22.01 o godz. 14.00. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.
  • U   ministrantów  do  nabycia prasa  katolicka: ”Gość  Niedzielny”  „Niedziela” „ Źródło”, „ Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Plan kolędy na najbliższy tydzień:

15 I            Niedziela
od 14.00     x. Kazimierz     ul. Grunwaldzka od sklepu do Śrubiarni, Matejki
od 14.00     x. Adrian          ul. Żwirowa, P. Skargi

16 I            Poniedziałek
od 14.00     x. Proboszcz    ul. Pszczelna
od 14.00     x. Adrian          ul. Buczka wzdłuż torów, Wyspiańskiego

17 I            Wtorek
od 14.00     x. Kazimierz     ul. Grunwaldzka od Klonowej oraz Blok 6
od 14.00     x. Adrian          ul. Buczka do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

18 I            Środa
od 14.00     x. Proboszcz     ul. Boczna, Osiedlowa
od 14.00     x. Kazimierz     ul. Grunwaldzka do PKP oraz Blok 8

19 I            Czwartek
od 14.00     x. Proboszcz     ul. Grojec, Magnoliowa

20 I            Piątek
od 14.00     x. Proboszcz     ul. Wiklinowa

21 I            Sobota
od 9.00       x. Proboszcz      ul. Wspólna

Termin dodatkowej kolędy dla tych, którzy nie mogli być w wyznaczonym terminie   proszę uzgadniać indywidualnie z kapłanem odwiedzającym dany rejon kolędowy.