Ogłoszenia – 29.01.2017

  • Dziś w naszej parafii gościmy Związek Podhalan – Oddział Górali Żywieckich na uroczystym kolędowaniu.
  • We wtorek, 31 stycznia w liturgii Kościoła wspominamy św. Jana Bosko, kapłana.
  • W środę, 1 lutego na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkie małżeńskie pary, które zawarły związek małżeński w miesiącu lutym. Przed Mszą św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek, 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane popularnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. o godz. 8.00 w kościele i o godz. 7.30 w kaplicy. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. W zakrystii można zaopatrzyć się w gromnice.
  • Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. W modlitwie dziękujemy za powołania zakonne z naszej parafii i prosimy o nowe powołania. Ofiara na tacę będzie przekazana na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z kl III Gimnazjum.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 17.00. W sobotę o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej, a wieczorem o godz. 17.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi z różańcem.
  • W przyszłą niedzielę, 5 lutego o godz. 11.00 uroczysta Msza św. rozpoczynająca czas jubileuszu 50-lecia erygowania naszej parafii a na zakończenie koncert karnawałowy Miejskiej Orkiestry Dętej z Żywca. W repertuarze wiele szlagierów muzyki religijnej i muzyki klasycznej. Wszystkich parafian i gości bardzo gorąco zapraszamy.
  • U   ministrantów  do  nabycia prasa  katolicka; ”Gość  Niedzielny”,  „Niedziela” „ Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Uczniom wracającym po feriach do szkoły życzymy światła Ducha Świętego, opieki Matki Bożej w dalszej nauce, a wszystkim parafianom i gościom błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień.