Ogłoszenia – Niedziela 5.02.2017

V Niedziela Zwykła – 5.02.2017 r.

 • Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 11.00 uroczysty Koncert Karnawałowy w wykonaniu Żywieckiej Orkiestry Dętej po batutą Szymona Piątka. W programie wiele szlagierów muzyki religijnej i poważnej. Koncert ten wpisuje się w cały cykl spotkań związanych z Jubileuszem 50-lecia naszej parafii.
 • Liturgiczne obchody tygodnia;
  a) w poniedziałek, 6 lutego – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  b) w piątek, 10 lutego – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  c) w sobotę, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego.
 • W środę przed Mszą św. wieczorną Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po Mszy św. spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej na plebani.
 • W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla.
 • Spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania z kl. I i II Gimnazjum odbędzie się w czwartek 16 lutego w ramach Modlitewnego Spotkania Młodzieży naszej parafii.
 • U   ministrantów  do  nabycia prasa  katolicka; ”Gość  Niedzielny”,  „Niedziela” „ Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Burmistrz Żywca Pan Antoni Szlagor zaprasza w czwartek, 9 lutego na godz. 14.30 do Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego w Żywcu wszystkie osoby zainteresowane tematem ograniczenia niskiej emisji oraz smogu w Żywcu. O godz. 13.30 na Rynku odbędzie się pokaz dronów, ze specjalistycznym wyposażeniem do pomiaru zanieczyszczeń powietrza.