Ogłoszenia – Niedziela 12.02.2017

VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017r.

  • Składamy gorące podziękowania Żywieckiej Orkiestrze Dętej na ręce dyrygenta p. Szymona Piątka za wspaniały koncert, którym rozpoczęliśmy świętowanie Jubileuszu 50-lecia erygowania naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom za dar serca na rzecz orkiestry składamy stokrotne Bóg zapłać.
  • We wtorek, 14 lutego w liturgii Kościoła obchodzimy święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa; patronów Europy. Jest to również dzień św. Walentego, patrona zakochanych. Modlimy się za wszystkich zaręczonych, aby ich miłość była czysta i wierna. Po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W środę, 15 lutego przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek, 16 lutego przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla.
  • W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa uwielbienia w ramach przygotowań młodzieży do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież kl. I, II i III Gimnazjum, jak również młodzież szkół średnich i młodzież pracującą.
  • W piątek, 17 lutego z racji III piątku miesiąca o godz. 17.30  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Msza św. wieczorna z modlitwą o uzdrowienia fizyczne i duchowe. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i indywidualne błogosławieństwa.
  • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na zakup nowych organów elektronicznych do naszego kościoła.
  • Organizowana jest   Autokarowa Pielgrzymka do Rzymu i innych sanktuariów m. in. Pompeje, San Giovanni Rotondo, Manoppelo, Laciano, Asyżu, Padwy. Szczegółowe informacje u ks. Kazimierza Walusiaka i na stronie internetowej naszej parafii.
  • Pod chórem można zakupić prasę katolicką : „ Gościa Niedzielnego”, „ Niedzielę”, „ Źródło” i nasz tygodnik „ Królowanie”.