Ogłoszenia – 19.02.2017

VII Niedziela Zwykła – 19.02.2017r.

•  Składamy podziękowanie za dzisiejszą składkę inwestycyjną, przeznaczoną na zakup nowych organów elektronicznych do naszej świątyni. W planach jest również wykonanie podestu na chórze dla orkiestry czy w przyszłości chóru parafialnego.
  • Liturgiczne obchody tygodnia;
    a) w środę, 22 lutego – święto Katedry św. Piotra, apostoła
    b) w czwartek, 23 lutego – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika. Jest to również „tłusty czwartek”
  • W środę, 22 lutego nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą wieczorną o godz. 18.00.
  • W czwartek, 23 lutego nabożeństwo do Chrystus Króla przed Mszą wieczorną  Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich rodziców dzieci komunijnych i rodziców młodzieży bierzmowanej. Po Mszy konferencja ascetyczna i spotkanie informacyjne o przygotowaniach do tych sakramentów.
  • Zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkół średnich na spotkanie z młodymi z innych parafii, którzy pragną podzielić się swoją wiarą i uwielbić Pana Boga modlitwą i śpiewem. To spotkanie odbędzie się w piątek po Mszy św. ok. godz. 18.30 w Domu Parafialnym.
  • W sobotę 25 lutego o godz. 17.00 odbędzie Nabożeństwo do Matki Bożej Królowej Pokoju.
  • W przyszłą niedzielę, 26 lutego rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, poprzedzające Wielki Post. Plan adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w niedziele:

godz. 12.00 -13.00 Oaza  Dzieci Bożych oraz mieszkańcy ulic; Sosnowa, Na Oklu, Cisowa, Grapa,           Cicha, Za Łyską, Pod Łyską, Pod Szkołą, Na Oklu,  Wiosenna, Spacerowa.

godz. 13.00-14.00 Rycerstwo Niepokalanej oraz mieszkańcy ulic: Habdasówka, Isep, Stawy, Pola Lisickich, Nadrzeczna, Nad Koszarawą, Osiedlowa i Wiklinowa.

godz. 14.00-15.00 Róże Różańcowe oraz mieszkańcy ulic: Grobla, Brzozowa, Turystyczna, Grunwaldzka, Matejki.

godz. 15.00-16.00 Akcja Katolicka oraz mieszkańcy ulic: Łagodna, Łąkowa, Okopowa, Kamienna, Okrężna, Sporyska do ul. Stawy.

godz. 16.00-17.00 Wspólnoty Damaszek i Magnalia Dei oraz mieszkańcy ulic: Grabowa, Stokowa, Spadzista, Górska, Kwiatowa, Kolista, Kątowa,  Potoczna, Pszczelna, Podgórska, cześć Sporyskiej do ul. Isep.

godz. 17.00-18.00 Młodzież Oazowa i młodzież kl. I, II, III Gimnazjum oraz mieszkańcy ulic: Grojec, Wapienna, Wspólna, Magnoliowa, cześć Sporyskiej do kaplicy.

Poniedziałek, 27 lutego

godz. 17.00-18.00  III Zakon Karmelitański oraz mieszkańcy ulic: P. Skargi, Żwirowa, Buczka, Wyspiańskiego, Reymonta, os. Reymonta.

Wtorek, 28 lutego

godz. 17.00-18.00 Grupy AA i Al. Anon oraz mieszkańcy ulic: Kopernika, os. Kopernika, Kilińskiego, Klonowa, Skłodowskiej, Reja.

• U ministrantów  do  nabycia prasa  katolicka; ”Gość  Niedzielny”,  „Niedziela” „ Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.