Intencje Mszalne 10-17.04.2017

 PONIEDZIAŁEK   10.04

6.30   +   Jadwiga  Talik

6.30   +   Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00   +   Józef  i Maria  Byrtek, oraz  Wiktoria Dybczak z rodzicami Anną i Michałem

WTOREK  11.04

6.30   +   Stanisław  Wandzel

18.00   +   Henryk  Lach, 20 r. śm.

*   +  Józef  Basiura

ŚRODA   12.04

6.30   –    Dziękczynna z ok. urodzin Moniki z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18.00   –    Zbiorowa za żywych

*   +   Helena Jurasz

CZWARTEK   13.04           Wielki Czwartek

18.00   +   Teresa Tekielak

18.00   +   Jerzy  Olszowski, 3 r. śm.

18.00   +   Janina Chochór

SOBOTA  15.04         Wielka Sobota

18.00   +  Michał i Krystyna Jędrzejas ze swatem Adamem

18.00   +  Helena Mieszczak, 11 r. śm.

18.00   +  Jerzy  Pawluszkiewicz

NIEDZIELA     16.04        Niedziela  Zmartwychwstania Pańskiego

6.00   –  Za parafian

6.00   –  Dziękczynna z ok. 16 ur. Michała Wróbla z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

6.00   +  Marek  Oczkowski

8.00   +  Tadeusz Moszkowicz

9.30   +  Michał  Czul, 8 r. śm.

11.00   +  Teresa i Kazimierz  Hopciaś

18.00   +  Teodor  Wróbel, 3 r. śm. z rodzicami Marią i Teodorem

Kaplica;

          8.00   +  Józef  Tomalczyk z rodzicami Karoliną i Janem

PONIEDZIAŁEK   17.04     Poniedziałek  Wielkanocny

6.30   +   Ryszard  Capek

8.00   +   Stefan Stec, r. śm.

9.30   –    Dziękczynna z ok. 1. R. ur. Olgi Chowaniec z prośbą o opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Krzysztof  Kliś

Kaplica;

7.30   + Jan Mikuszek z rodzicami

!!!!!        *   Msze św. odprawiane przez naszych księży poza parafii

 

 

Intencje  Mszalne

17.04 do  23.04.2017r.

 

PONIEDZIAŁEK   17.04     Poniedziałek  wielkanocny

6.30   +   Ryszard  Capek

8.00   +   Stefan Stec, r. śm.

9.30   –    Dziękczynna z ok. 1. R. ur. Olgi Chowaniec z prośbą o opiekę

Matki Bożej i Anioła Stróża

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Krzysztof  Kliś

Kaplica;

7.30   + Jan Mikuszek z rodzicami

WTOREK  18.04   

6.30   +   Maria  Mrózek, 5 r. śm.

18.00   +   Anna i Tadeusz Łukaszek

18.00   +  Tomasz Pytlarz, 37 r. śm. z synem Ryszardem; O błogosławieństwo

Boże dla żyjących dzieci i ich rodzin

 

*   +  Henryk  Bryndza

ŚRODA   19.04   

6.30   +  Helena Łukańko, 5 r. śm.

18.00   –    Zbiorowa za żywych

 

*   +   Piotr  Gawron

CZWARTEK    20.04          

6.30   +   Maria  Śleziak

18.00   +   Jadwiga Trała, 1 r. śm. oraz Joanna Kolonko, 53 r. śm.

 

*   +   Ludwik Gąska

PIĄTEK    21.04

6.30   +   Jan  Topór

6.30   +   Tomasz Gacek

18.00   +   Mieczysław  Matuszek, r. śm.

SOBOTA    22.04   

6.30   +  Józef  Habdas

6.30   +  Andrzej Lewandowski

18.00   +  Jan i Aniela Cebrat, r. śm.

NIEDZIELA     16.04        Niedziela  Miłosierdzia Bożego

6.00   –  Dziękczynna z ok. 10 r. ślubu Anny i Andrzeja z prośbą o Boże

błogosławieństwo i potrzebne łaski

8.00   +  Jerzy  Kramarczyk z rodzicami i teściami

9.30   +  Karol Janik, 4 r. śm.

11.00   –   Na roczek

18.00   –  Dziękczynna z ok. 67 r. ślubu Marii i Kazimierza prochownik z

prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

Kaplica;

          7.30   +  Maria Śleziak

 

!!!!!        *   Msze św. odprawiane przez naszych księży poza parafii