Ogłoszenia – 2.07.2017

XIII niedziela zwykła – 2.07.2017r.

• Dziś w pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Liturgiczne obchody tygodnia;
    a) w poniedziałek, 3 lipca – święto św. Tomasza, apostoła
    b) we  wtorek, 4 lipca – wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej, królowej
    c) w środę, 5 lipca – wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
    d) w czwartek, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    e) w sobotę, 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Jego relikwie zostaną  wprowadzone do naszego Kościoła w dzień odpustu parafialnego.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne Godzina święta” i okazja do spowiedzi. W piątek odwiedziny chorych w domu z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
  • W niedzielę, 9 lipca o godz. 5.30 wyjeżdża z parkingu przy kościele autokar na Ogólnopolską Pielgrzymkę  Rodzin Radia Maryja do Częstochowy.
  • Zachęcamy do czytania prasy. Do nabycia u ministrantów; „Gość Niedzielny”, „ Niedziela”, „Źródło”, „Miłujcie się”  i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie wakacyjne przypominamy o obowiązku przekazania  na  piśmie organizatorom wypoczynku prośby o umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestnictwa we  Mszy św. niedzielnej i spełnianiu praktyk religijnych.
  • Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień.