Ogłoszenia – 20.08.2017

Dzisiaj przypada XX Niedziela Zwykła 

 • Wszystkim ofiarodawcom składamy gorące podziękowania za dzisiejszą składkę inwestycyjną. W najbliższym czasie planowane są prace przy wymianie kolejnych zewnętrznych, górnych okien w kościele i projektowanie krzyża na fasadę kościoła.
 • Liturgiczne wspomnienia tygodnia;
  a) w poniedziałek, 21 sierpnia –  wspomnienie św. Piusa X, papieża,
  b) we wtorek, 22 sierpnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej,
  c) w czwartek, 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, Apostoła
  d) w sobotę, 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
 • W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla, patrona naszej parafii i kościoła.
 • W piątek, 25 sierpnia o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe do Matki Bożej Królowej Pokoju.
 • W środę. 23 sierpnia wyrusza pierwsza grupa żywieckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W sobotę, 26 sierpnia wyrusza druga grupa pielgrzymki tzw. „Myszkowska”.  Organizujemy z parafii autokarową pielgrzymkę na wspólne wejście grup żywieckich w dniu 29 sierpnia o godz. 12.00. Zapisy w zakrystii. Wyjazd autokarów o godz. 5.30 z parkingu przy kościele.
 • Drukujemy w „ Królowaniu” kolejne fragmenty wspomnień z początków naszej parafii, a zaraz prosimy osoby, które pamiętają początki tworzenia parafii o spisanie na kartkach swoich przeżyć i doświadczeń. Mile widziane są zdjęcia z tamtego okresu. Prosimy opisane koperty z adresem składać w zakrystii. Zdjęcia po skanowaniu zostaną zwrócone.
 • Zachęcamy do    czytania   prasy  katolickiej.   Do nabycia  u   ministrantów; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień, a Matka Boska Częstochowska niech wyprasza potrzebne łaski.