Ogłoszenia – 10.09.2017

XXIII  Niedziela zwykła – 10.09.2017r.

• Dziś w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach Diecezjalne Dożynki. U nas Msza św. dożynkowa będzie w niedzielę 24 września o godz. 11.00.
  • Liturgiczne obchody tygodnia;
    a) wtorek, 12 września – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
    b) środa, 13 września – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
    c) czwartek, 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
    d) piątek, 15 września – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
    e) sobota, 16 września – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  • We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w Domu Parafialnym, oraz spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej na plebani.
  • W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychwałdzie o godz. 18.00 rozpoczęcie kolejnego Nabożeństwa Fatimskiego. Wyjazd autokaru z pielgrzymami od przejazdu kolejowego o godz. 16.45. Autokar będzie się zatrzymywał na przystankach MZK wzdłuż ul. Sporyskiej, Isep, Kopernika.
  • W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszej parafii i kościoła.
  • W czwartek spotkanie obowiązkowe dla kandydatów do bierzmowana z kl. III Gimnazjum. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie informacyjne.
  • W piątek, z racji III piątku miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Msza św. wieczorna z modlitwą o uzdrowienia fizyczne i duchowe z indywidualnym błogosławieństwem.
  • W sobotę, doroczna pielgrzymka rodzin oraz wspólnot Domowego Kościoła naszej diecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej.  Natomiast o godz. 19.00 na scenie żywieckiego rynku odbędzie się koncert uwielbienia pod hasłem; „ Jestem”, który współorganizuje młodzież z naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian na żywiecki rynek.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 12.00  w kaplicy za mostem Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego połączony z festynem parafialnym. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian na boisko sportowe koło mostu sporyskiego. Czeka na was wspaniała zabawa, dobra muzyka i pyszny poczęstunek. Przyjdźcie całymi rodzinami.
  • Po wakacyjnej przerwie zapraszamy dzieci do naszej świetlicy parafialnej. Spotkania w każdy wtorek od godz. 16.00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia u ministrantów; „Gość Niedzielny”„ Niedziela”, „Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych na codziennych drogach życia i pracy.