Intencje 1-30.11.2017

 1.11   ŚRODA Uroczystość Wszystkich Świętych

6.30   +  Antoni  Bogacz z synami Henrykiem i Tadeuszem

8.00   +  Stanisława i Tadeusz  Barcik

9.30   +  Sławomir  Mucharski, 6 r. śm.

11.00   +  Kazimierz i Teresa Hopciaś

18.00   +  Franciszek  Jura

Kaplica;

7.30   +   Wanda Cendrzak

Kościół na cmentarzu;

15.00   +  za wszystkich zmarłych parafian Sporysza 

2.11   CZWARTEK   Dzień Zaduszny

6.30   +   Maria  Olszowska, 17 r. śm. z rodzicami Władysławem i Bronisławą

6.30   +   Józef  Habdas

7.00   +   Stanisława  Kubaszko

18.00   +   Karol  Harężlak z żoną

3.11   PIĄTEK

6.30   +  Zmarli z rodziny; Bogaczów, Małysów z rodzeństwem

18.00   +  Józef  Żywczak, 16 r. śm.

Kaplica;

7.30   +  Ludwik i Bronisława Śleziak z synami i synową

4.11   SOBOTA

6.30   +  Karol Cendrzak z rodzicami i rodzeństwem

6.30   +  Ferdynand   Barabasz

18.00   +  za zmarłe członkinie II Róży Różańcowej – św. Jadwigi

5.11    NIEDZIELA

6.30   +   Stanisław  Liszka

8.00   +   Maria i Stanisław Korczyk, oraz + Elżbieta i Franciszek Owsionka

9.30   +   Karol Wolny z żoną

11.00   –    Dziękczynna z ok. 80 ur. Czesławy z prośbą o dalszą  Bożą opiekę i błogosławieństwo Boże na następne lata życia

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach

Kaplica;       

7.30   +  Za zmarłe członkinie XVI Róży Różańcowej – św. Franciszka Salezego

6.11   PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Karolina Hernas

6.30   +   Krzysztof  Rojek

18.00   +   Jan i Rozalia  Pergies

7.11   WTOREK

6.30   +   Adam  Hulbój

18.00   –    Dziękczynna z ok. 7 r. powstania grupy AA i Al. Anon „ Szczęściarze” z  prośbą o dalszą Bożą opiekę i łaski na następna lata.

(poza parafią  +  Czesława Kulczyńska)

        (poza parafią  +  Jan Topór)

8.11   ŚRODA

6.30   +   Renata Frodyma

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią  +  Helena Semik)

 9.11   CZWARTEK

6.30   +   Ferdynand  Barabasz

18.00   +   Aniela  Janik, 10 r. śm. z mężem Janem

(poza parafią +  Bronisław Sapiński)

10.11   PIĄTEK

6.30   +  Jerzy Graboń

6.30   +  Józef  Gałuszka, 33 r. śm.

18.00   +  Alojzy Biernat z wnukiem Krzysztofem

11.11   SOBOTA

6.30   +  Marcin Janeczko z żoną.

6.30   +  Genowefa  Pilarz z córkami; Marią, Stefanią i Zofią

18.00   +  Stanisław Kachel, 20 r. śm. z rodzicami

12.11   NIEDZIELA

6.30   +   Maria Kisza z mężem i rodzicami

8.00   +   Waldemar Kubalańca, 39 r. śm. z ojcem Kazimierzem

9.30   +   Janina Wolny, r. śm. z rodzicami

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Bronisław Polak

        Kaplica;       

          7.30   +   Stanisław Cokot, 17 r. śm. z córką Małgorzatą, 12 r. śm.

13.11   PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Halina Kubieniec

6.30   +   Michał Berek

18.00   +   Jadwiga Fediuk

14 .11  WTOREK  

6.30   +  Ryszard  Capek, 40 r. śm.

18.00   +  Teresa Stawowy

(poza parafią  +  Henryk Kasprowski )

15.11  ŚRODA

6.30   +   Franciszek  Wieczorek, 39 r. śm.

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią   +   Olga Gęga)

16.11  CZWARTEK

6.30   +   Janina  Hylińska

18.00   +   Kazimierz Okrzesik, 25 r. śm.

(poza parafią   +  Julian i Karolina Midor )

17.11  PIĄTEK

6.30   +  Tadeusz Świerczek

6.30   +  Maria  Janik

18.00   +  Tadeusz i Anna  Łukaszek

18.11  SOBOTA

6.30   +  Maria Wandzel

6.30   +  Teresa  Tekielak

18.00   +  Tadeusz Kaczor, oraz + Jan i Helena  Gibas

19.11  NIEDZIELA

6.30   –    Dziękczynna z ok. 15 r. ślubu Andrzeja i Bogusławy z prośbą o dalsze łaski i opiekę dla całej rodziny

8.00   +   Danuta Skorupa z bratem Włodzimierzem i rodzicami

9.30   +   Aniela i Wilhelm Dietrych z córką Alfredą i zięciem Józefem Korczyk

11.00   –    Na roczek

18.00   +   Bronisława i Stanisław Psuj

        Kaplica;       

          7.30   +   Franciszek i Antonina Bodzek

20.11  PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Aleksander  Wiewióra

6.30   +   Władysław  Kłusak

18.00   +   Stanisław Knopek, 9 r. śm. z synem Tomaszem, 10 r. śm.

21.11  WTOREK

6.30   +  Danuta Dobosz- Piątek

18.00   +  Tadeusz Pieczara, 19 r. śm.

(poza parafią  +  Czesława Kulczyńska )

22.11  ŚRODA

6.30   +   Maria Śleziak

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią    +   Władysław i Maria Gąsiorek )

23.11  CZWARTEK    Rekolekcje parafialne

6.30   +   Tomasz Gacek

8.00   +  Jan i Anna  Topór

18.00   +   Józef  Ficoń z rodzicami i bratem Bronisławem

(poza parafią   +  Teresa Studencka )

24.11  PIĄTEK    Rekolekcje parafialne

6.30   +  Roman  Prochownik

6.30   +  Czesław Łukańko

8.00   +  Jadwiga  Talik

18.00   +  Antoni i Kazimiera Jurasz

25.11  SOBOTA    Rekolekcje parafialne oraz spowiedź przed Odpustem

6.30   +  Stanisław  Wandzel

9.00   +  Maria Cendrzak

12.00   +  Helena Kozieł

18.00   +  Leszek Górnik, 3 r. śm.

26.11  NIEDZIELA    Uroczystość Odpustowa i Jubileusz 50-lecia parafii

6.30   +   Józef i Maria Byrtek

8.00   –    Dziękczynna z ok. 75 ur. Sabiny z prośbą o dalsze łaski

9.30   –    Dziękczynna z ok. 60 ur. Bronisława i 45 lecia pracy, z prośbą o opiekę Bożą dla całej rodziny

11.00   –    Dziękczynna z ok. Jubileuszu 50-lecia parafii w Żywcu Sporyszu

18.00   +   Andrzej i  Franciszka Starczała

27.11  PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Aniela Tyliba

6.30   –   O Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim Krzysztofa i Małgorzaty

18.00   –   Dziękczynna z ok. urodzin Tymoteusza . z prośbą o dalsze łaski i opiekę  Matki Bożej dla całej rodziny

28.11  WTOREK

6.30   +  Marian  Surowy

18.00   +  Stanisław  Ambroży, 4 r. śm.

(poza parafią  +  Krystyna Fijak )

29.11  ŚRODA

6.30   +   Jerzy Czech, 6 r. śm.

18.00   +  Andrzej Marszałek

(poza parafią   +   Barbara Kulczyńska )

30.11  CZWARTEK

6.30   +   Krystyna Długosz

18.00   +   Helena Wieczorek, 4 r. śm.

(poza parafią   +  Anna Mołek )