Intencje 18-24.12.2017

PONIEDZIAŁEK    18.12

6.30   +   Henryk  Kasprowski

6.30   +   Bogdan Biegun

17.30   +   Karol Kaczmarczyk, 1 r. śm.

WTOREK   19.12

6.30   +  Anna  Kowal

17.30   +  Helena Goryl, 23 r. śm. z mężem Janem

(poza parafią  +  Stanisława Tarkowska )

ŚRODA   20.12

6.30   +   Kazimierz  Hepp

17.30   –    Msza nowennowa

(poza parafią    +   Antoni  Olbert )

CZWARTEK    21.12

6.30   +   Wanda  Cendrzak

17.30   +   Maria  Tomaszek, 24 r. śm. z mężem

(poza parafią   +  Bogusław Słowik )

PIĄTEK    22.12

6.30   +  Julian Bryś

6.30   +  Janusz  Zajączkowski

17.30   +  Józef  Byrtek z siostrą Anną

SOBOTA    23.12

6.30   +  Czesław Hepp

6.30   +  Józef  Biernatek, 2 r. śm

18.00   +  Stanisława Biegun, 14 r. śm.

NIEDZIELA  24.12    – IV Niedziela Adwentu – Wigilia Bożego Narodzenia

6.30   +   Adam Polak, 20 r. śm. z żoną Małgorzatą, 3 r. śm.

8.00   +   Za zmarłe Członkinie XV Róży Różańcowej – św. Pawła

9.30   +   Józef  Biernatek, + Stanisław i Emilia Sroka

11.00   +   Dariusz Sanetra

11.00   +   za zmarłych parafian w 2017r.: Witold Schab, Władysława Grochowska, Zdzisław Rypień, Stanisława Smoczek, Zdzisław Rypień, Helena Kubasiak, Jerzy Pawluszkiewicz, Anna Wolska, Leokadia Czaja, Teresa Zając, Maria Jazdon-Gałuszka, Włodzimierz Herzyk, Helena Kozieł, Krystyna Długosz, Marian Surowy, Aniela Tyliba, Barbara Kulczyńska, Czesław Łukańko, Roman Prochownik, Jadwiga Talik, Janina Barteczko, Stanisław Wandzel, Tomasz Gacek, Jan i Anna Topór, Teresa Tekielak, Maria Śleziak, Andrzej Szatanik, Krystyna Fijak, Teresa Studencka, Bogusława Gołuch, Władysława Gąsiorek, Danuta Dobosz-Piątek, Władysław Kłusak, Marianna Cendrzak, Aleksander i Michalina Wiewióra, Franciszek Juraszek, Jadwiga Fediuk, Józefa Lach, Ferdynand Łukaszek, Henryk Dobranowski, Kazimierz prochownik, Jan Ficoń, Stanisław Liszka, Karolina Hernas, Krzysztof Rojek, Adam Hulbój, Renata Frodyma, Halina Kubieniec, Małgorzata Hylińska, Michał Berek, Mieczysław Mrózek, Helena Cygoń, Matylda Pokusa, Antoni Mucharski Maria Listwan, Irena Skwarek, Teresa Ćmiel, Bożena Szczepanik, Małgorzata Talik, Jan Marszałek

Kaplica;

7.30   +   Alojzy i Anna Duc z zięciem Stefanem

Pasterka:

24.00   –    Dziękczynna z ok. imienin ks. Adama Hopciasia z prośbą o dalsze łaski w posłudze kapłańskiej dla parafii Sporysz

24.00   –    Dziękczynna z ok. 30 r. ślubu Grażyny i Grzegorza Ciurla z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

24.00   –   Za parafian i gości