Ogłoszenia – 7.01.2018

  • Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W czasie chrztu świętego każdy z nas został obdarowany Duchem Święty, by być świadkiem Zbawiciela w dzisiejszym świecie. Zachęcamy do podejścia do chrzcielnicy parafialnej i indywidualnej modlitwy wdzięczności za ten wielki dar, jak również modlitwy za rodziców, chrzestnych i kapłana który nam chrztu udzielił.
  • Dziś o godz. 15.00 Msza św. w intencji wszystkich grup duszpasterskich i modlitewnych działających w parafii oraz lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli i środowiska szkolnego i medycznego. Po Mszy św. spotkanie opłatkowo-kolędowe w domu parafialnym.
  • We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W przyszłą niedzielę kolędować będą na Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00 dzieci z ubogich rodzin z Dąbrowy Górniczej. Przyjadą do nas z opiekunem o. Radosławem Kramarskim, franciszkaninem, byłym kustoszem w Rychwałdzie. Zebrane ofiary w czasie kolędowania zostano przekazane na wyjazd rekolekcyjny dla tych dzieci.

Plan kolędy na najbliższe dni:

8  stycznia     Poniedziałek
od 14.30     x. Kazimierz       ul. Okrężna
od 14.00     x. Adrian           ul. Wiosenna
9 stycznia   Wtorek
od 14.00     x. Proboszcz      ul. Kopernika od Świnnej str. lewa od os. Kopernika
od 14.00     x. Adrian           ul. Spacerowa od końca
10  stycznia   Środa
od 14.00     x. Proboszcz      ul. Kopernika od os. Kopernika do mostu  trzeb.
od 14.00     x. Kazimierz       ul. Sporyska od nr. 81 do 64, Kwiatowa
11 stycznia    Czwartek
od 14.00     x. Kazimierz       ul. Katowa i Kolista
od 14.00     x Adrian            ul. Klonowa i Kilińskiego
12 stycznia    Piątek
od 14.00     x. Proboszcz      os.  Reymonta
od 15.00     x. Kazimierz       ul. Sporyska od 64 do ul. Isep, Potoczna
13 stycznia   Sobota
od  9.00      x. Proboszcz     ul. Kopernika od Klonowej do P. Skargi
od  9.00      x. Kazimierz      ul. Pszczelna
od  9.00      x. Adrian           ul. Brzozowa, Turystyczna
14 stycznia   Niedziela
od 14.00     x. Kazimierz      ul. Górska
od 14.00     x. Adrian           ul. Reja od Klonowej, M.C. Skłodowskiej

  • Składamy gorące podziękowania wszystkim zaangażowanym w drugim korowodzie żywieckim w uroczystość Trzech Króli.
  • U ministrantów pod chórem do nabycia prasa katolicka; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, ”Miłujcie się”, „Królowanie”