Intencje – luty 2018

1.02     CZWARTEK   – pierwszy czwartek miesiąca

6.30   +   Czesław Łukańko

18.00   –    W intencji wszystkich kapłanów

(poza parafią +  Barbara Kulczyńska)

2.02     PIĄTEK   – Święto Ofiarowania Pańskiego- M.B. Gromnicznej

6.30   +  Leokadia Czaja, 1 r. śm.

8.00   +  Edward  Kuliński, 33 r. śm.

18.00   +  Maria i Stanisław Sanetra z zięciem Jerzym

        Kaplica;

7.30   +  Helena Kozieł

(poza parafią Helena Semik)

3.02     SOBOTA

6.30   +   Aniela Tyliba

18.00   –  zbiorowa różańcowa

(poza parafią +  Michalina i Mieczysław Lorenc)

(poza parafią +  Anna  Mołek)

4.02     NIEDZIELA

6.30   +   Marian Surowy

8.00   +   Janina  Hylińska, 1 r. śm.

9.30   +   Agata Kliś

11.00   –   Za parafian

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

        Kaplica;       

7.30   –   Dziękczynna z ok. 90 ur. Stefanii z prośbą o dalszą Bożą opiekę

(poza parafią +  Krystyna Długosz)

5.02     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Włodzimierz  Herzyk

18.00   +   Józefa i Alojzy Stańco z córką Józefą

(poza parafią +  Leokadia Czaja)

6.02     WTOREK

6.30   +   Maria Jazdon- Gałuszka

18.00   +   Jerzy Okrzos, 11 r. śm.

(poza parafią  +  Jerzy Pawluszkiewicz)

7.02     ŚRODA

6.30   +   Helena Kubasiak

18.00   –    Msza w intencji jubileuszy małżeńskich z lutego

         (poza parafią  +  Władysława Grabowska)

8.02     CZWARTEK

6.30   +  Stanisława Smoczek

18.00   +  Anna  Wolska

(poza parafią +  Witold  Schab)

9.02     PIĄTEK

6.30   +  Julia  Kubica z mężem

18.00   +   Stanisława Kasperek, 13 r. śm. z mężem Franciszkiem

(poza parafią +  Stanisława Tarkowska)

 10.02     SOBOTA

6.30   –   Dziękczynna z ok. 49 r. ślubu Anny i Leona z prośbą o łaski zdrowia, Opieki Matki Bożej dla całej rodziny

18.00   +  Jerzy Okrzos, Karol Pietyra, Jerzy Mazur, Stefania Okrzos, Michalina Pietyra, Władysław Pyrgies

(poza parafią +  Henryk  Kasprowski)

11.02     NIEDZIELA – święto M.B. z Lourdes – Dzień Chorych

6.30   +   Bolesław Stasica, 13 r. śm.

8.00   +   Zofia Szwajcak, Maria i Ludwik Gucwa

9.30   +   Stanisław Krzyżowski, 29 r. śm. z żoną Julią

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Helena Kozieł, 1  r. śm. z mężem Franciszkiem

        Kaplica;       

          7.30   +   Marian Surowy, 1 r. śm.

(poza parafią +  Bogdan  Biegun)

12.02     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Franciszek Wrężel z córką Danutą Zając

6.30   +   Antoni Olbert

18.00   –   Dziękczynna z ok. 6 r. ślubu Moniki i Tomasza z prośbą o      błogosławieństwo Boże dla małżonków i córki Kingi

13 .02    WTOREK

6.30   +  Helena Kubasiak, 1 r. śm.

18.00   –   O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla wnuków

(poza parafią  +  Kazimierz Hepp )

14.02     ŚRODA –   Środa Popielcowa

6.30   +   Katarzyna Szlagor

8.00   –    Dziękczynna za szczęśliwą operację Małgorzaty i dziękczynna za  powrót do zdrowia Janiny

16.00  +    Andrzej Lewandowski

18.00  +    Regina i Stanisław Chałuccy

(poza parafią   +   Julian Bryś)

15.02    CZWARTEK

6.30   +   Janusz Zajączkowski

18.00   +   Stanisława Piątek, 10 r. śm. z mężem Janem, 21 r. śm.

(poza parafią   +  Karol Klimczak )

16.02     PIĄTEK

6.30   +  Bolesław Gołuch

6.30   +  Józef  Habdas

18.00   +  Marian Mróz

17.02    SOBOTA

6.30   +  Anna  i Franciszek Duraj z córką i zięciem

6.30   +  Witold Schab

18.00   +  Czesław Słowik

18.02    NIEDZIELA   – I Niedziela Wielkiego Postu

6.30   +   Hildegarda i Władysław Sobel

8.00   +   Józef  Ścieszka z rodzicami i teściami

9.30   +   Eugenia Stasica, 13 r. śm. z rodzicami

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Władysława i Czesław Gęga

        Kaplica;       

          7.30   +   Aniela Tyliba, 1 r. śm.

19.02     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Monika Maślanka

6.30   +   Janina Łępa

18.00   +   Janina i Stanisław Moszkowicz

20.02      WTOREK

6.30   +  Bogusław  Słowik

18.00   +  Wiktoria i Michał Mrowiec

(poza parafią  +  Grzegorz Wrężel )

21.02      ŚRODA

6.30   +   Władysława Grochowska

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią    +   Maria Hojszyk )

22.02      CZWARTEK

6.30  +   Roman Prochownik, 1 r. śm.

18.00   +  Ferdynand  i Michalina Bąk

(poza parafią   +  Antoni  Olbert )

23.02     PIĄTEK

6.30   +  Krystyna Długosz

6.30   +  Teresa Tekielak

18.00   +  Jerzy Lukas, 3 r. śm.

24.02     SOBOTA

6.30   +  Mieczysław Blecha, 15 r. śm.

6.30   +  Jerzy Pawluszkiewicz

18.00   +  Wiktor, Helena, Regina Sowa

25.02       NIEDZIELA  – II Niedziela  Wielkiego Postu

6.30   –    Dziękczynna z ok. 80 ur. Michaliny z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo

8.00   +   Roman  Prochownik, 1 r. śm.

9.30   +   Janina Żmija, 10 r. śm.

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Bronisław Łukaszek, 11 r. śm. z rodzicami i teściami

        Kaplica;

7.30   +   Michał Duc, 3 r. śm.

26.02      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Piotr Szlagor

6.30   +   Janina Hepp z rodzicami i rodzeństwem

18.00   +   Stanisław Adamowski

27.02      WTOREK

6.30   –    Dziękczynno- błagalna  w intencji małżeństwa  Małgorzaty i Krzysztofa Pyki

18.00   +  Jan  Marszałek

(poza parafią   +  Andrzej Szatanik)

28.02      ŚRODA

6.30   +  Łucja Gąsiorek

18.00  –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Krystyna Fijak)