Intencje – Marzec 2018

1.03     CZWARTEK   – pierwszy czwartek miesiąca

6.30   +   Małgorzata Talik

18.00   –    W intencji wszystkich kapłanów

(poza parafią +  Kazimiera Nowak)

2.03     PIĄTEK   – pierwszy piątek miesiąca

6.30   +  Czesław Łukańko, 1 r. śm.

18.00   +  Anna, 3 r. śm.

            Kaplica;

7.30   +  Helena Mucharska, 12 r. śm.

3.03     SOBOTA – pierwsza sobota miesiąca

6.30   –  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Marciny

6.30  +   Robert  Pawełek

18.00   –  zbiorowa różańcowa

4.03     NIEDZIELA  III Niedziela Wielkiego Postu

6.30   +   Kazimierz Marszałek

8.00   +   Julian Noga, 6 r. śm.

9.30   +   Jadwiga Talik, 1 r. śm.

11.00   –    O błogosławieństwo Boże dla x. Kazimierza z ok. imienin

11.00   +    Kazimierz Hopciaś

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;       

7.30   +   Stanisław Chałupnik, 1 r. śm. z ojcem Franciszkiem

5.03     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Krystyna Kamińska

6.30   +   Wanda Łopatka

18.00   –    O Boże błogosławieństwo dla x. Adriana z ok. imienin

6.03     WTOREK

6.30   +   Stanisław Deka

18.00   +   Kazimierz Winnicki, 13 r. śm.

(poza parafią  +  Bogdan  Biegun)

7.03     ŚRODA

6.30   –    O Boże błogosławieństwo dla x. Adama z ok. urodzin

18.00   –    Msza w intencji jubileuszy małżeńskich z marca

            (poza parafią  +  Julian Bryś)

8.03     CZWARTEK

6.30   +  Kazimiera Nowak

18.00   –   O Boże błogosławieństwo dla wszystkich kobiet

(poza parafią +  Bronisław  Sapiński)

9.03     PIĄTEK

6.30   +  Maciej Czul, 22 r. śm.

6.30   +  Czesława Czarnota, 15 r. śm. z mężem, rodzicami i bratem

18.00   +   Józef  Kantyka, 4 r. śm.

10.03    SOBOTA

6.30   +  Jadwiga  Talik, 1 r. śm.

6.30   +  Tomasz  Gacek, 1 r. śm.

18.00   +  Stanisław Wandzel, 1 r. śm.

11.03     NIEDZIELA – IV Niedziela Wielkiego Postu

6.30   +   Krystyna Wrzeszcz z mężem

8.00   +   Józef Pyka z rodzicami

9.30   +   Tomasz Gacek, 1 r. śm.

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Weronika i Ignacy Rączka

            Kaplica;        

              7.30   +   Władysław i Wiktoria Lach z synem Romanem

12.03     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Olga Kapela, 3 r. śm.

6.30   +   Piotr Beffinger

18.00   +   Anna  Białek z dwoma mężami

13 .03    WTOREK

6.30   +  Henryk  Kasprowski

18.00   +  Leopold Dziurdzia, 30 r. śm.

(poza parafią  +  Aleksander  Wiewióra )

14.03     ŚRODA

6.30   –   W intencji Bogu wiadomej

18.00  –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Jan Ficoń)

15.03    CZWARTEK

6.30   +   ks. Józef Kozieł, 23 r. śm.

18.00   +   Julia Piątek z rodzicami

(poza parafią   +  Bogdan Biegun )

16.03     PIĄTEK

6.30   +  Maria Cendrzak

6.30   +  Jan Topór, 1 r. śm. z żoną Anną

18.00   +  Stefania i Józef Byrdy z córką Marią i synami

17.03    SOBOTA

6.30   +  Eugeniusz Wrężel, 3 r. śm.

6.30   +  ks. Zbigniew Wszołek, z ok. imienin

18.00   +  Józef Janeczko

18.03    NIEDZIELA   – V Niedziela Wielkiego Postu – Misje Parafialne

6.30   +   Franciszek i Maria  Chałupnik

8.00   +   Józef  i  Irena Pigoń

9.30   +   Eleonora i Franciszek Marszałek

11.00   –    Na roczek

18.00   +   Stanisław  Michulec, 10 r. śm.

            Kaplica;       

              7.30   +   Józefa i Roman Lach

19.03     PONIEDZIAŁEK   – Misje Parafialne

6.30   +   Józef  Pilarz z synami; Józefem i Augustynem

8.00   –    Dziękczynna z ok. 75 ur. Jana z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błog. dla całej rodziny

9.30   +   Józef Godziński

11.00   +   Władysław i Maria Gąsiorek

18.00   –    Dziękczynna z ok. 80 ur. Marii z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej  i błog. Boże dla całej rodziny

20.03      WTOREK – Misje Parafialne

6.30   +  Teresa Tekielak, 1 r. śm.

8.00   +   Stefan  Mrózek, 23 r. śm.

9.30   +   Maria  Śleziak, 1 r. śm.

11.00   +   Bogusław  Gołuch

18.00   +   Jan  Kubica, 7 r. śm.

21.03      ŚRODA  – Misje Parafialne – Bierzmowanie

6.30   +   Stanisław  Wandzel

8.00   +   Julia  i  Józef  Cader

9.30   +   Władysław  Kłusak

11.00   +   Danuta Dobosz – Piątek

17.00   –    W intencji młodzieży bierzmowanej

22.03      CZWARTEK – Zakończenie Misji Parafialnych

6.30  +   Krystyna Fijak, 1 r. śm.

9.00  +   Andrzej  Szatanik, 1 r. śm.

18.00  +   Jerzy Matuszny, 5 r. śm.

(poza parafią   +  Kazimier Hepp )

23.03     PIĄTEK

6.30   +  Zofia Kłusak

6.30   +  Anna  Wolska

18.00   +  Marian Kubisiak, 33 r. śm.

24.03     SOBOTA

6.30   +  Roman  Prochownik

6.30   +  Barbara  Kulczyńska

18.00   +  Wiktor, Karolina, Maria  Łukańko

25.03       NIEDZIELA  – Niedziela  Palmowa

6.30   +   Alojzy Wolny z wnukiem Piotrem

8.00   +   Józef  Tracz

9.30   +   Jan Kręcichwost, 2 r. śm.

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Jerzy  Olszowski, 4 r. śm. z rodzicami

            Kaplica;

7.30   +   Kazimierz  Pyka, 5 r. śm..

26.03      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Mieczysław  Skowron, 7 r. śm.

6.30   +   Janusz Zajączkowski

18.00   +   Stanisław i  Stefania Szczotka z córkami i zięciami

27.03      WTOREK

6.30   –   W intencji małżeństwa  Małgorzaty i Krzysztofa Pyka

18.00   +  Jan  Fajfer, 61 r. śm.

(poza parafią   +  Michalina i Mieczysław Lorenc )

28.03      ŚRODA

6.30   +  Bożena Szczepanik

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Julian Bryś )

29.03      CZWARTEK – Wielki Czwartek

18.00   –   Dziękczynna z ok. 89 ur. Stefanii z prośbą o błog. Boże dla całej rodziny

18.00   –   O potrzebne łaski od Boga i dary Ducha św. w małżeństwie Michała i Katarzyny

18.00   +   Rudolf i Olga Gęga, r. śm.

31.03     SOBOTA – Wielka Sobota

18.00   +  Teresa   Studencka, 1 r, śm.

18.00   – Dziękczynna za otrzymane łaski dla Lucyny z prośbą o Boże błog. dla rodziny

18.00   +  ks. Bolesław Piątek