Intencje – Kwiecień 2018

1.04     NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00   –   Za parafian

6.00   +  Stefan Stec z rodzicami

6.00   +  Błażej i Michalina Turchan z synami: Tadeuszem i Mieczysławem

8.00   –   Dziękczynna z ok. 50 r ślubu Kazimiery i Jana z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

9.30   +   Alojzy Biernat, 34 r. śm.

11.00   +    Kazimierz i Teresa Hopciaś

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;       

7.30   +   Czesława Noga

2.04     PONIEDZIAŁEK   II Dzień Świąt Wielkanocnych

6.30   +   Józefa Łasut

8.00   +   Franciszek Wieczorek, 46 r. śm. z żoną Rozalią

9.30   –    Dziękczynna z ok. 2 r. ur. Olgi z prośbą o opiekę Bożą i błogosławieństwo dla całej rodziny

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Władysława Nikiel

Kaplica;

7.30   –    Dziękczynna z ok. 80 ur. Marii Tomalczyk z prośbą o potrzebne łaski i dar zdrowia

3.04     WTOREK

6.30   +   Mirosław

18.00   +   Wojciech Gołek, 31 r. śm.

(poza parafią  +  Leokadia Czaja)

4.04     ŚRODA

6.30   +   Teresa Studencka

18.00   –    Msza w intencji jubileuszy małżeńskich z kwietnia

            (poza parafią  +  Bronisław Sapiński)

5.04     CZWARTEK

6.30   +  Edward Holcman

18.00   –   O Boże błogosławieństwo dla wszystkich kapłanów

(poza parafią +  Piotr Beffinger)

6.04     PIĄTEK

6.30   +  Bronisława i Henryk Kwaśniewscy

18.00   +   Czesław  Małysa

Kaplica;

7.30   +  Bogusława Gołuch, 1 r. śm.

7.04    SOBOTA

6.30   +  Władysław i Maria Gąsiorek

6.30   +  ks. Bolesław Piątek

18.00   +  Zbiorowa różańcowa

8.04     NIEDZIELA – Niedziela Miłosierdzia

6.30   –    Dziękczynna z ok. 18 ur. Konrada z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej

8.00   +   Michał Czul, 9 r. śm.

9.30   +   Tadeusz Moszkowicz, Eleonora Faron

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Władysław Gąsiorek, 1 r. śm z żoną Marią

            Kaplica;       

              7.30   +   Józefa i Stanisław Kudzia

9.04     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Stanisława Kanik

18.00   –   Dziękczynna z ok. 83 ur. Władysława Byrdy z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny

10 .04    WTOREK

6.30   +  Danuta Dobosz- Piątek

18.00   +  Antoni Haręża

(poza parafią  +  Henryk Kasprowski )

11.04     ŚRODA

6.30   +  Danuta Dobosz- Piątek

18.00  –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Bogdan Biegun)

12.04    CZWARTEK

6.30   +   Andrzej Lewandowski

18.00   +   Henryk Lach, 21 r. śm. z rodzicami i braćmi

13.03     PIĄTEK

6.30   +  Jan Marszałek

18.00   +  Stanisław Adamowski

14.04    SOBOTA

6.30   +  Łucja Gąsiorek

18.00   +  Wiktoria i Michał Baron z bratem Kazimierzem

15.04    NIEDZIELA

6.30   +   Teresa Ćmiel

8.00   +   Helena Sporysz, 7 r. śm. z mężem Walerianem

9.30   –    O Boże błogosławieństwo dla rodziny Nogów

11.00   –    Na roczek

18.00   +   Wiktor i Stefania Czarnota

            Kaplica;       

              7.30   +   Jan Mikuszek z rodzicami, teściami i synem Marcinem

16.04     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Ryszard Capek z rodzicami

6.30   +   Irena Skwarek

18.00   +  Helena Mieszczak, 12 r. śm.

17.04      WTOREK

6.30   +  Antoni Mucharski

18.00   +   Aleksander i Michalina Wiewióra

(poza parafią; + Michalina i Mieczysław Lorenc)

18.04      ŚRODA

6.30   +   Helena Łukańko, 6 r. śm.

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią;  + Julian Bryś)

19.04      CZWARTEK

6.30  +   Matylda Pokusa

18.00  +   Helena Cygoń

(poza parafią   +  Janusz Zajączkowski )

 20.04     PIĄTEK

6.30   +  Michał Berek

6.30   +  Halina Kubieniec

18.00   +  Julian Kubica z rodzicami i rodzeństwem

21.04     SOBOTA

6.30   +  Renata Frodyma

6.30   +  Adam Hulbój

18.00   +  Mieczysław Mrózek

22.04       NIEDZIELA

6.30   +   Karolina Hernas

8.00   +   Emilia i Bronisław Borak

9.30   –   Dziękczynna z ok. 85 ur. Heleny z prośbą o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Mieczysław Matuszek

            Kaplica;

7.30   +   Jan Ficoń

23.04      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Stanisław Liszka

6.30   +   Anna i Jan Topór

18.00   –   Dziękczynna za otrzymane łaski dla Marcina z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

24.04      WTOREK

6.30   +  Henryk Dobranowski

18.00   +  Krzysztof Rojek

(poza parafią   +  Karol Klimczak )

25.04      ŚRODA

6.30   +  Ferdynand  Łukaszek

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Bolesław Gołuch )

26.04      CZWARTEK

6.30   +  Józefa Lach

18.00   +  Kazimierz Prochownik

(poza parafią; + Grzegorz Wrężel)

27.04     PIĄTEK

6.30   –   O Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim Krzysztofa i Małgorzaty

6.30   +  Jadwiga Fediuk

18.00   –   Dziękczynna z ok. 18 ur. Daniela z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

28.04     SOBOTA

6.30   +  Franciszek Juraszek

6.30   +  Aleksander Wiewióra

18.00   +  Jan Urbaniec, 12 r. śm.

29.04       NIEDZIELA

6.30   +   Justyna Stasica, 28 r. śm. z mężem Augustynem

8.00   +   Kazimierz Marszałek, 28 r. śm.

9.30   +   Władysław Kłusak, 1 r. śm.

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Józef Krzyżowski, 3 r. śm.

            Kaplica;

7.30   +   Helena Kozieł

30.04      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Bogusława Gołuch

6.30   +   Krystyna Fijak

18.00   +   Włodzimierz Herzyk