Ogłoszenia – 15.04.2018

 • Trzecia Niedziela Wielkanocy obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma św. Św. Hieronim mawiał, że nieznajomość Pisma św. jest nieznajomością Chrystusa.
 • Dziś o godz. 16.00 w Sali MCK koncert charytatywny dla niepełnosprawnej Weroniki. Informacje na plakacie.
 • Dziękujemy za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Z zebranych ofiar wykonamy m.in. rekultywację zieleni wokół kościoła. Przygotowywany jest również projekt wentylacji kościoła.
 • W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do MB Nieustającej Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do Matki Bożej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej.
 • W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszej parafii i kościoła. Po Mszy św. Konferencja formacyjna dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. oraz dla rodziców młodzieży z kl. VII Szkoły Podstawowej i kl. II Gimnazjum, przygotowujących się do Bierzmowania. Również po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl. VII i kl. II Gimnazjum.
 • W piątek z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45. Wieczorna Msza św. z modlitwą o uzdrowienia duchowe i fizyczne oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i indywidualne błogosławieństwo.
 • W kinie Janosik w Żywcu w dniu 22 kwietnia o godz. 14.00 wyświetlany jest film; „Pełnia życia”. Jest to prawdziwa historia o niezłomnej woli życia, o sile miłości i przyjaźni. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w zakrystii.
 • Również w niedzielę 22 kwietnia z okazji 4-tej rocznicy kanonizacji Jana Pawła II w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej o godz. 17.00 zagości w Żywcu Teatr Karola Wojtyły ze sztuką „Przed sklepem jubilera”. Jest to medytacja polecana w szczególności narzeczonym i młodym małżeństwom. Informacje na plakacie.
 • Zespół Żywieckiej Fundacji Rozwoju zaprasza seniorów na spotkanie informacyjno-organizacyjne. Informacje w gablotce przed kościołem.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem u ministrantów do nabycia ; „Gość Niedzielny” „ Niedziela”, „Źródło”, „ Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Niech moc Słowa Bożego zawarta w Piśmie św. kształtuje nas wewnętrznie i sprawia, abyśmy z odwagą głosili je innym ludziom.