Intencje – Maj 2018 r.

1.05    WTOREK

6.30   +   Andrzej Szatanik

18.00   +   Mieczysław Jurasz, 3 r. śm.

(poza parafią  +  Maria Hojszyk)

2.05     ŚRODA

6.30   –    O zdrowie i potrzebne łaski dla Bernadetty

18.00   –    Msza w intencji jubileuszy małżeńskich z maja

            (poza parafią  +  Henryk  Kasprowski)

3.05     CZWARTEK  – Uroczystość NMP Królowej Polski

6.30   +  Tomasz Kublin, 20 r. śm.

8.00   +  Stanisława Goryl

9.30   –   Dziękczynna z ok. 50 r. ślubu Alojzego i Haliny z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

11.00   –   Za parafian

18.00   –   O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości

Kaplica;

7.30   +   Maria Cendrzak

4.05    PIĄTEK

6.30   +  Mieczysław Zaręba, 12 r. śm.

18.00   +   Zofia Fajfer, 20 r. śm.

18.00   –   O Boże błogosławieństwo dla strażaków OSP Sporysz i ich rodzin w dniu ich patrona św. Floriana

Kaplica;

7.30   +  Enio Gentille

5.05    SOBOTA

6.30   +  Anna Kachel, 2 r. śm. z mężem Czesławem i synem Stanisławem

6.30   +  Joanna i Sylwester Sapińscy z wnuczką Moniką

18.00   –   O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla VI Róży Różańcowej – św. Marii Magdaleny

6.05    NIEDZIELA

6.30   +   Małgorzata i Józef Basiura

8.00   +   Karol i Maria Perges z dziećmi; Romanem, Zdzisławem, Waldemarem i Wandą

9.30   +   Marian Fijak, 9 r. śm.

11.00   –    W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. (Szkoła Podst.)

14.00   –    W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. (SOSW)

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;       

              7.30   +   Marta Gaweł

7.05     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Tadeusz Suchoń z rodziną

6.30   +   Wincenty Pyka z dziećmi: Janiną, Eugenią i Jerzym

18.00   +   Piotr Noga, 3 r. śm.

Kaplica;

18.00   –    O urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Sporysza

8 .05    WTOREK

6.30   –   Dziękczynna z ok. 2 r. ślubu Jacka i Agnieszki z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB.

18.00   +  Henryk Polis

(poza parafią  +  Michalina i Mieczysław Lorenc)

9.05     ŚRODA  

6.30   +  Franciszek i Magdalena Adamek

18.00  –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Julian Bryś)

10.05    CZWARTEK

6.30   +   Marian Kubica, 31 r. śm.

18.00   +   Maria i Józef Mikus

(poza parafią   +   Maria Hojszyk)

11.05     PIĄTEK

6.30   +  Helena Mrózek, 17 r. śm.

6.30   +  Alojzy Biernat z rodzicami i wnukiem Krzysztofem

18.00   +  Czesława Nowicka, 5 r. śm. i Andrzej Lisowski, 2 r. śm.

12.05    SOBOTA

6.30   +  Stefan i Anna Furtak

6.30   +  Stanisław Stokłosa, 40r. śm. z żoną Franciszką, 12 r. śm.

18.00   +  Michał Talik, 26 r. śm.

13.05    NIEDZIELA

6.30   +   Stanisław Mrózek, 38 r. śm. z żoną Weroniką

8.00   +   Stanisław i Julia Krzyżowscy

9.30   +   Zofia i Jan Wróblewscy

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Maria Janik, 10 r. śm.

Kaplica;       

              7.30   +   Stanisław Lach

14.05     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Zofia i Jan Fajfer z rodzicami

6.30   +   Andrzej Marszałek

18.00   +   Agnieszka Wąsik z mężem i synem

15.05     WTOREK

6.30   +   Stanisław Banach

18.00   +   Józef Tomaszek, 7 r. śm.

(poza parafią; + Janusz Zajączkowski)

16.05      ŚRODA

6.30   +   Bolesław Gołuch

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią;  + Karol Klimczak)

17.05      CZWARTEK

6.30  +   Andrzej Lewandowski

18.00  +   Tadeusz Michulec, 18 r. śm.

(poza parafią   +  Józef Habdas )

18.05     PIĄTEK

6.30   +  Wiktoria Dybczak z rodzicami

6.30   +  Antoni Olbert

18.00   –   Dziękczynna z ok. 18 ur. Michała z prośbą o dalszą Bożą opiekę i dary Ducha Św. w dorosłym życiu

19.05     SOBOTA

6.30   +  Janina Łępa

6.30   +  Bogusław Słowik

18.00   +  Karol Harężlak z żoną

20.05       NIEDZIELA

6.30   +   Aniela i Władysław Stasica z synem Józefem

8.00   +   Helena Kisza z rodzicami

9.30   +   Karolina, Maria i Wiktor Łukańko

11.00   –    Na roczek

18.00   –    O potrzebne łaski, dar zdrowia i opiekę MB dla Beaty i  Aleksandra Gajzler z całą rodziną

            Kaplica;

7.30   +   Władysław Kłusak

21.05      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Aniela Kozieł, 27 r. śm. z mężem Stanisławem

6.30   +   Witold Schab

18.00   +   Wiesław Pochopień

22.05      WTOREK

6.30   +  Stanisława Smoczek

18.00   +  Henryk Kumorek, 4 r. śm.

(poza parafią   +  Władysława Grochowska )

23.05      ŚRODA

6.30   +  Helena Kubasiak

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Jerzy Pawluszkiewicz )

24.05      CZWARTEK

6.30   +  Stanisława Prochownik, 10 r. śm.

18.00   +  Alojzy i Józefa Stańco z córką i synem

(poza parafią; + Robert Pawełek)

25.05     PIĄTEK

6.30   +   Marianna Cendrzak, 1 r. śm.

6.30   +   Anna Wolska

18.00   +  Bogusław Stokłosa, 5 r. śm.

26.05     SOBOTA

6.30   +  Józef Targosz

6.30   –   Za parafian

18.00   +  s. Jacka, 1 r. śm.

27.05       NIEDZIELA

6.30   +   Maria Korczyk, 3 r. śm. z mężem Stanisławem, 22 r. śm.

8.00   +   Aleksander Wiewióra, 1 r. śm.

9.30   –   O Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim Krzysztofa i Małgorzaty

11.00   +   Stanisława Barcik, 5 r. śm.

18.00   +   Agata Kliś

            Kaplica;

7.30   +   Jan Marszałek

28.05      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Marian Surowy

6.30   +   Aniela Tyliba

18.00   +   Maria i Franciszek Lejawa

29.05      WTOREK

6.30   +  Czesław Hepp, 34 r. śm.

18.00   +  Agata i Władysław Kania, Anielka Szczygieł

(poza parafią   +  Krystyna Długosz )

30.05      ŚRODA

6.30   +  Czesław Łukańko

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Barbara Kulczyńska )

31.05      CZWARTEK – Boże Ciało

6.30   +  Maria Jazdon- Gałuszka

8.00   +   Edward Jurasz, 9 r. śm.

9.30   –   Dziękczynna z ok 80 ur. Ireny z prośbą o dalsze zdrowie i potrzebne łaski

11.00   –   Za parafian

18.00   +  Czesław Noga

Kaplica;

13.00   + Piotr Okrzesik