Ogłoszenia – 20.05.2018

  • Dziś przypada liturgiczna Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Duch Święty pragnie przychodzić do ludzkich serc, aby zapalać w nich ogień swojej miłości. Zachęcamy do odmawiania modlitw do Ducha Św.
  • W poniedziałek, 21 maja – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Obchodzimy Misyjny Dzień Chorych.
  • We wtorek, 22 maja przypada 23 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II w Żywcu. W tym dniu rozpoczyna się w Żywcu 24 Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Szczegółowy program na plakacie w gablotce.
  • W czwartek, 24 maja – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest dzień modlitw za Kościół w Chinach.
  • W sobotę, 26 maja – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. Modlimy się za wszystkie matki z okazji ich Święta. W tym dniu w kościele katedralnym św. Mikołaja w Bielsku-Białej ks. bp Roman Pindel udzieli święceń kapłańskim diakonom naszej diecezji.
  • W sobotę, 26 maja w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej czuwanie refleksyjno-modlitewne, podczas którego będzie można się zagłębić się w temat „WŚRÓD” czego lub kogo obecny jest Bóg w naszym życiu. Swoim świadectwem i doświadczeniem Bożego prowadzenia w LET HIM RUN podzieli się Marcin Pawełek Początek o godz. 21.00 przy Grocie Maryjnej. Zakończenie Mszą św. ok. 24.00.
  • Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy również do odprawiania majówek przy przydrożnych figurkach maryjnych.
  • Składamy gorące podziękowanie za dzisiejszą składkę inwestycyjną.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem u ministrantów do nabycia ; „Gość Niedzielny” „ Niedziela”, „Źródło”, „ Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Życzymy wszystkim parafianom i gościom obfitości darów Ducha Świętego.