Intencje Mszalne w czerwcu 2018 roku

1.06    PIĄTEK

6.30   +  Wanda Semik z rodziną

18.00   +   Alojzy Raczek, 8 r. śm.

Kaplica;

7.30   +  Marta Gaweł

2.06    SOBOTA

6.30   +  Alina Sanetra

6.30   +  Bogumił Tekielak

18.00   + za zmarłe członkinie z 7 i 8  Róży Różańcowej- „ Miłosierdzia Bożego” i „Jana Ewangelisty”

3.06    NIEDZIELA

6.30   +   Władysława i Roman Harężlak

8.00   +   Zygmunt Szwajcak

9.30   +   Maria i Władysław Gąsiorek

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;       

              7.30   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Marii z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

4.06     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Józef Stec, 34 r. śm.

6.30   +   Teresa Wróbel

18.00   +   Joanna i Wojciech Kupczak

5.06     WTOREK

6.30   +  Roman Prochownik

18.00   +  Franciszek Juraszek, 1 r. śm.

(poza parafią  +  Bolesław Gołuch )

6.06     ŚRODA

6.30   +  Franciszek Juraszek, 1 r. śm.

18.00  –   Zbiorowa jubileuszy małżeńskich z miesiąca czerwca

(poza parafią   +   Łucja Gąsiorek)

7.06    CZWARTEK

6.30   +   Jadwiga Talik

18.00   –    W intencji wszystkich kapłanów

(poza parafią   +   Jadwiga Fediuk)

8.06     PIĄTEK   – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30   +  Edward Dybczak, 6 r. śm.

6.30   +  Barbara i Marian Gruszczyńscy

18.00   +  Stanisław Zoń, 4 r. śm.

9.06   SOBOTA  – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

6.30   +  Stanisław Wandzel

6.30   +  Jan i Rozalia Perges

18.00   –   Dziękczynna z ok. 18 ur. Dagmary Wolny z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

10.06    NIEDZIELA

6.30   +   Janina i Wacław Gryga, r. śm.

8.00   +   Józef Tracz, 9 r. śm.

9.30   +   Magdalena i Józef Pietras z synem Zdzisławem

11.00   –    Chrzcielna

18.00   –    Dziękczynna z ok. Jubileuszu 50-lecia ślubu Zofii i Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej dla całej rodziny

Kaplica;       

              7.30   +   Bronisława i Tomasz Lach

11.06     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Helena i Augustyn Pyclik

18.00   +   Anna i Tadeusz Łukaszek

(poza parafią   +   Henryk Kasprowski)

12.06     WTOREK

6.30   +   Maria Kalinowska-Drożdż; Zbigniew Kalinowski; Józef Drożdż; Krystyna Kliś

18.00   +   Kazimiera i Antoni Jurasz

(poza parafią   + Julian Bryś)

(poza parafią  +   Maria Jazdon-Gałuszka)

13.06      ŚRODA

6.30   +   Józefa Lach, 1 r. śm.

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią   +  Anna Wolska)

(poza parafią  +  Janusz Zajączkowski)

14.06      CZWARTEK

6.30  +   Antoni Haręża

18.00  +   Sylwester Janeczko, 32 r. śm.

(poza parafią  +  Bolesław Gołuch )

15.06     PIĄTEK

6.30   +  Stanisława  Kanik

18.00   +  Genowefa i Władysław Wydra, r. śm.

(poza parafią   +   Janina Łępa)

16.06     SOBOTA

6.30   +  Krzysztof  Drewniak

18.00   +  Antoni Kittner, 3 r. śm.

(poza parafią   +   Bogusław Słowik)

17.06       NIEDZIELA

6.30   –   Dziękczynna z ok. jubileuszu 40 l. małżeństwa Ewy i Stanisława z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

8.00   +   Antonina Górka, 8 r. śm.

9.30   +   Alina Sanetra

11.00   –    Na roczek

18.00   –    Dziękczynna z ok. 1 r. ślubu Joanny i Łukasz z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 Kaplica;

7.30   +   Maria Cendrzak, 1 r. śm.

(poza parafią   +   Andrzej Lewandowski)

18.06      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Franciszek Jura

18.00   +   Zofia Wojteczko

(poza parafią   +   Józef Habdas)

19.06      WTOREK

6.30   +  Aleksander i Michalina Wiewióra

18.00   +  Franciszek i Agnieszka Kotajny; Włodzimierz i Janina Gloc

(poza parafią   +  Enio Gentile )

20.06      ŚRODA

6.30   +  Maria Cendrzak, 1 r. śm.

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +   Władysława Nikiel )

21.06      CZWARTEK

6.30   +  ks. Stanisław Piątek z siostrą Heleną

18.00   –   O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Alicji z okazji imienin

(poza parafią    + Czesława Noga)

22.06     PIĄTEK

6.30   +   Jan Urbaniec z synem Janem

7.45   –   Dziękczynna z cały rok szkolny i katechetyczny

18.00   +  Stanisław Dratnal z rodzicami, teściami, bratem Michałem i siostrą Anną

23.06     SOBOTA

6.30   +  Karol Cendrzak z rodzicami i rodzeństwem

18.00   +  Marcin Janeczko z rodzicami

(poza parafią   +   Krystyna Kamińska)

(poza parafią   +   Wanda Łopatka)

24.06       NIEDZIELA

6.30   +   Jan i Zofia Fajfer z rodzicami

8.00   +   Kazimierz Kubalańca, 41 r. śm. z synem z Waldemarem

8.00   +   Jan Suchanek, 5 r. śm.

9.30   +   Eleonora i Franciszek Marszałek

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Władysław Kwaśniewski, 12 r. śm.

            Kaplica;

7.30   –   O Boże błogosławieństwo i opiekę św. Antoniego dla wszystkich czcicieli

(poza parafią   +   Stanisław Deka)

25.06      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Maria Kalinowska-Drożdż; Zbigniew Kalinowski; Józef Drożdż; Krystyna  Kliś

18.00   +   Szczepan Janik, 50 r. śm. z żoną, synami, córkami i wnukami

(poza parafią   +  Stanisław Adamowski)

(poza parafią   +  Kazimiera Nowak)

26.06      WTOREK

6.30   +  Stefania Bakałarz, 10 r. śm.

18.00   +  Maria Mucharska, 5 r. śm.

(poza parafią   +  Jan Marszałek)

(poza parafią   +  Małgorzata Talik)

27.06      ŚRODA   – Uroczystość Odpustowa ku czci MB Nieustającej Pomocy

6.30   +  Władysław Pieczara

18.00   –    Za parafian

(poza parafią   +  Bożena Szczepanik)

(poza parafią   +  Teresa Ćmiel)

28.06      CZWARTEK

6.30   –  W intencji Bogu wiadomej

18.00   –   Dziękczynna z ok. jubileuszu 30 l. małżeństwa Teresy i Andrzeja z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

(poza parafią   +  Irena Skwarek)

(poza parafią   +  Maria Listwan)

29.06     PIĄTEK  – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

6.30   +   Władysław Suchoń, 15 r. śm.

18.00   +   Stanisław Tomaszek, 18 r. śm.

(poza parafią   +  Antoni Mucharski)

(poza parafią   +  Matylda Pokusa)

30.06     SOBOTA

6.30   +  Jadwiga Fediuk, 1 r. śm.

18.00   +  Maria Liszka, 4 r. śm. z synem Markiem, 21 r. śm.

(poza parafią   +  Helena Cygoń)

(poza parafią   +  Mieczysław Mrózek)