Ogłoszenia – 10.06.2018

 • W dniu dzisiejszym w wielu miastach naszej Ojczyzny odbywają się Masze dla Życia i Rodziny. W Żywcu organizowany jest  II Marsz dla Życia i Rodziny. Początek marszu o godz. 11.00 na rynku żywieckim. Będą świadectwa o wartości rodziny i program artystyczny. O godz. 12.00 na głos trombity przemarsz do Amfiteatru Pod Grojcem gdzie o godz. 13.30 zostanie odprawiona  Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Seniora Tadeusza Rakoczego. Po Eucharystii odbędzie się piknik rodzinny.
 • We wtorek, 12 czerwca po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 • W środę, 13 czerwca w Rychwałdzie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Początek o godz. 18.00. Z parafii wyrusza autokar z pielgrzymami o godz. 16.45 od ramp kolejowych. Będzie się zatrzymywał na przystankach MZK wzdłuż ulic: Sporyskiej, Isep i Kopernika.
 • W piątek, 15 czerwca z racji Trzeciego Piątku Miesiąca nabożeństwo i koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45. Wieczorna Msza św. z modlitwą o uzdrowienia duchowe i fizyczne o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.
 • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.
 • Wspomnienia liturgiczne tygodnia:
  a) w poniedziałek, 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
  b) w środę, 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
  c) w czwartek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 • Składamy podziękowania za dzisiejszą składkę przeznaczoną zgodnie z wolą biskupa na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, który kształci miedzy innymi przyszłych kapłanów.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem u ministrantów do nabycia „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Wszystkie rodziny otaczamy naszą szczególną modlitwą i życzymy im by były siłą duchową i moralną naszej Ojczyzny i naszego miasta w roku jubileuszy.