Ogłoszenia – 17.06.2018

 • Tydzień temu odbył się II Żywiecki marsz dla Życia i Rodziny. Składamy podziękowania wszystkim współorganizatorom i uczestnikom tego niezwykłego świadectwa w obronie wartości życia i rodziny.
 • W środę, 20 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Módlmy się wraz z naszymi współbraćmi w wierze prawosławnymi z Ukrainy, którzy znaleźli swoje miejsce w naszej Ojczyźnie i naszej parafii.
 • W czwartek, 21 czerwca przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 • W piątek, 22 czerwca zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Msza św. dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i rodziców o godz. 7.45.
 • W piątek, 22 czerwca w Konkatedrze Żywieckiej o godz. 10.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp. Romana Pindla z okazji 750-lecia miasta Żywca.
 • W sobotę, 23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Wszystkim ojcom składamy najlepsze życzenia i powierzamy ich w modlitwie św. Józefowi. Zapraszamy wszystkich ojców na Msze św. o godz. 18.00.
 • W przyszłą niedzielę, 24 czerwca przypada liturgiczna Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. W Przyłękowie kolejne czuwanie maryjne. Początek o godz. 17.00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej od mostku. Organizujemy wyjazd autokarowy dla pielgrzymów o godz. 16.30 od przejazdu kolejowego. Autokar będzie zatrzymywał się na przystankach MZK ul. Sporyskiej, Isep, Kopernika.
 • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.
 • Organizowany jest wyjazd autokarem do Częstochowy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja w dniu 9 lipca br. Wyjazd o godz. 5.30. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 • Zapraszamy chętnych na Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 9-14 sierpnia br. Szczegółowe informacje u ks. Kazimierza oraz na plakacie.
 • Składamy gorące podziękowania za dzisiejszą składkę inwestycyjną. W planach jest założenie wentylacji kościoła oraz odwodnienie kościoła. Wykonane są już gabloty na wota i relikwiarze do kaplicy Matki Bożej. Zostaną uroczyście poświęcone 27 czerwca o godz. 18.00 w dzień Odpustu ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Wiesław Firlej obchodzący 25-lecie kapłaństwa, były wikariusz naszej parafii.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem u ministrantów do nabycia „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom rozpoczynającym wakacje życzymy bezpiecznego wypoczynku, odnowy sił witalnych i duchowych, a wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.