Intencje w lipcu 2018

1.07    NIEDZIELA

6.30   +   Józef Pyka z rodzicami i siostrą Janiną

8.00   +   Jan i Maria Goryl

9.30   +   Andrzej Marszałek

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;       

              7.30   +   Maria i Karol Czul z córką i synami

(poza parafią   +   Michał Berek)

2.07     PONIEDZIAŁEK

6.30   –   Dziękczynna z ok. 17 ur. Filipa z prośbą o silną wiarę, Boże błogosławieństwo i dar zdrowia

18.00   +   Maria Bieńkowska z synem Kazimierzem

(poza parafią   +   Andrzej Lewandowski)

(poza parafią  +  Włodzimierz Herzyk)

3.07     WTOREK

6.30   +  Władysław Kłusak

18.00   +  Zygmunt  Steblik, 8 r. śm.

(poza parafią   +  Jerzy Pawluszkiewicz)

(poza parafią  + Stanisława Smoczek)

4.07     ŚRODA

6.30   +  Antoni Haręża

18.00  –   Zbiorowa jubileuszy małżeńskich z miesiąca lipca

(poza parafią   +  ks. Bolesław Piątek)

(poza parafią  +  Łucja Gąsiorek)

5.07    CZWARTEK

6.30   +   Janina Capek, 5 r. śm. z mężem Ludwikiem

18.00   –    W intencji wszystkich kapłanów

(poza parafią   +  Aleksander i Michalina Wiewióra)

(poza parafią  +  Maria Listwan)

6.07     PIĄTEK

6.30   +  Robert Pawełek

18.00   +  Emilia i Paweł Lojza

Kaplica;

7.30   +  ks. Stanisław Piątek z rodzicami i siostrą Heleną

(poza parafią   + Antoni Mucharski)

7.07   SOBOTA

6.30   –   Dziękczynna z ok. 76 ur. Józefa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

18.00   +  Zmarłe członkinie X Róży Różańcowej- Niepokalanego Poczęcia oraz  błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń IX Róży Różańcowej – św. Anny

(poza parafią   +  Helena Cygoń)

(poza parafią  +  Matylda Pokusa)

8.07    NIEDZIELA

6.30   +   Aleksja i Józef Lisiccy z bratem Czesławem.

8.00   +   Karolina Goryl i Aniela Śledź

9.30   –    O błogosławieństwo Boże dla Igora z ok. roczku

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Stanisław Dratnal, 13 r. śm.

Kaplica;

              7.30   +   Michalina i Michał Lach z rodzicami i dziećmi; Stanisławem, Henrykiem i Zygmuntem

(poza parafią   +  Mieczysław Mrózek)

9.07     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Anna i Franciszek Golasik

18.00   –    O Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej dla Tomasza i Adama z ok. urodzin i imienin

(poza parafią   +  Michał Berek)

            (poza parafią    +   Helena Kubieniec)

10.07     WTOREK

6.30   +   Olga Kapela

18.00   +   Stanisław i Janina Chabior

(poza parafią   +  Renata Frodyma)

(poza parafią  +  Adam Hulbój)

11.07      ŚRODA 

6.30   +   Józefa Lach, 1 r. śm.

18.00   –    Msza nowennowa

(poza parafią   +  Krzysztof Rojek)

(poza parafią  +  Karolina Hernas)

12.07      CZWARTEK

6.30  +   Grażyna i Józef Stolarczyk

18.00  –   Dziękczynna z ok. 60 ur. Teresy i Mirosława z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

(poza parafią  +  Stanisław Liszka)

(poza parafią   +  Jan Ficoń)

13.07     PIĄTEK

6.30   –  O błogosławieństwo Boże dla rodzin z ul. Isep zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała

18.00   +  Maria i Augustyn Kisza

(poza parafią  +  Władysław Kłusak)

            (poza parafią   +  Jan i Anna Topór)

14.07     SOBOTA

6.30   +  Bogdan Krawczyk

18.00   +  Marta Gaweł

(poza parafią  +  Kazimierz Prochownik)

             (poza parafią   +  Henryk Dobranowski)

15.07       NIEDZIELA

6.30   +  Czesław i Jan Mrowiec

8.00   +   Dariusz Sanetra, 6 r. śm.

9.30   +   Adam i Anna Dziki

11.00   –    Na roczek

18.00   +   Tadeusz Łatanik, 17 r. śm. z rodzicami i braćmi

 Kaplica;

7.30   +   Józefa Lach, 1 r. śm. z mężem Romanem

(poza parafią   +  Fryderyk Łukaszek)

16.07      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Kazimierz Janota, 10 r. śm z zoną Barbarą, 8 r. śm.

18.00   +   Józef Urbaniec, 17 r. śm. z rodzicami i rodzeństwem

(poza parafią  +  Kazimiera Nowak)

             (poza parafią   +  Józefa Lach)

17.07      WTOREK

6.30   +  Irena Jaworska

18.00   –  Dziękczynna z ok. 60 ur. Lucyny z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

(poza parafią  +  Franciszek Juraszek)

             (poza parafią   +  Aleksander i Michalina Wiewióra)

18.07      ŚRODA

6.30   +  Małgorzata Talik

18.00   –    Zbiorowa nowennowa

(poza parafią  +  Maria Cendrzak)

             (poza parafią   +  Władysław Kłusak)

19.07      CZWARTEK

6.30   +  Bogusława Gołuch

18.00   +  Albin Sewera z rodzicami, teściami i braćmi

(poza parafią  +  Danuta Dobosz- Piątek)

(poza parafią  +  Maria i Władysław Gąsiorek)

20.07     PIĄTEK

6.30   +  Czesław Hepp

18.00   +  Czesław Hulbój

(poza parafią  +  Teresa Studencka)

(poza parafią  +  Krystyna Fijak)

21.07     SOBOTA

6.30   +  Mieczysław i Teresa Tekielak

18.00   –   Dziękczynna z ok. 20 r. ślubu Eweliny i Dawida Macierzyńskich z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

(poza parafią   +   Antoni Szatanik)

(poza parafią   +   Jan Marszałek)

22.07       NIEDZIELA

6.30   –   Za parafian

8.00   –   Dziękczynna z ok. 84 ur. Marii z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

9.30   +   Jan i Anna Habdas z dziećmi Michaliną, Anną, Józefem

11.00   –    Dziękczynna z ok. 55 r. ślubu Kazimiery i Stanisława z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

18.00   +   Wanda Mołdysz

            Kaplica;

7.30   +  Ludwik i Bronisława Śleziak z synami i synową

(poza parafią   +  Maria Śleziak)

23.07      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Stanisław Deka

18.00   +   Anna Folęga, Wiktor Chałupnik z synem Czesławem

(poza parafią   +  Jan i Anna Topór)

(poza parafią   +  Tomasz Gacek)

24.07      WTOREK

6.30   +  Wanda Łopatka

18.00   +  Anna i Czesław Kachel z synem Stanisławem

(poza parafią   +  Stanisław Wandzel)

(poza parafią   +  Jadwiga Talik)

25.07      ŚRODA

6.30   +  Maria Baron

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +  Roman Prochownik)

(poza parafią   +  Czesław Łukańko)

26.07      CZWARTEK

6.30   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

18.00   –  Dziękczynna z ok. imienin i urodzin Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

(poza parafią   +  Barbara Kulczyńska)

(poza parafią   +  Antoni Tyliba)

27.07     PIĄTEK 

6.30   +   Łucja Gąsiorek

18.00   +   Antoni Kot z synem Zdzisławem

(poza parafią   +  Marian Surowy)

(poza parafią   +  Krystyna Długosz)

28.07     SOBOTA

6.30   +  Bożena Szczepanik

18.00   +  Anna i Franciszek Panc

(poza parafią   +  Andrzej Lewandowski

(poza parafią   +  Bogusław Słowik)

29.07       NIEDZIELA

6.30   +   Czesław Harężlak

8.00   +   Michalina i Karol Duraj z synem Stanisławem

9.30   –    Dziękczynna z ok. 80 ur. Janiny z prośbą o dalsze łaski od Boga i opiekę Matki Bożej

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Janina i Stanisław Ignaciuk

            Kaplica;

7.30   +  Tomasz i Anna Chałupnik

(poza parafią   +   Helena Kubasiak)

30.07      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Teresa Ćmiel

18.00   +   Matylda Pokusa

(poza parafią   +  Helena Kozieł)

(poza parafią   +  Włodzimierz Herzyk)

31.07      WTOREK

6.30   +  Irena Skwarek

18.00   +  Wiktoria i Władysław Grzegorzek

(poza parafią   +  Anna Wolska)

(poza parafią   +  Jerzy Pawluszkiewicz)