Intencje mszalne sierpień

Intencje  Mszalne

SIERPIEŃ 2018r.

 

1.08      ŚRODA    

6.30   +  Roman Maślanka, oraz Tadeusz i Aniela Czanieccy

18.00   –   Zbiorowa jubileuszy małżeńskich z sierpnia

(poza parafią   +  Maria Listwan)

(poza parafią   +  Matylda Pokusa)

2.08      CZWARTEK 

6.30  +   Stefania Wolny

18.00   –  W intencji wszystkich powołań kapłańskich i zakonnych

(poza parafią   +  Barbara Kulczyńska)

(poza parafią   +  Franciszek Juraszek)

3.08      PIĄTEK 

6.30   +   Grażyna, 20 r. śm.

18.00   +   Andrzej Szemiczek, 3 r. śm.

Kaplica;

7.30  –  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń XV Róży Różańcowej – św. Pawła

(poza parafią   +  Maria Cendrzak)

4.08     SOBOTA  

6.30   +  Franciszek Janiga

18.00   –  Wotywna różańcowa

(poza parafią   +  Danuta Dobosz-Piątek)

(poza parafią   +  Maria i Władysław Gąsiorek)

5.08      NIEDZIELA 

6.30   +   Józefa i Józef Lenart z zięciem Tadeuszem Micor

8.00   +   Stanisława i Tadeusz Barcik

9.30   +   Karol Poręba, 25 r. śm., Stanisław Dratnal

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

Kaplica;

7.30   +  Józef Handzlik, 16 r. śm. z ojcem Bronisławem

(poza parafią   +   Teresa Studencka)

6.08     PONIEDZIAŁEK – święto Przemienienia Pańskiego

6.30   –  O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla

Władysławy

18.00   –   Dziękczynna za pielgrzymów Koła Przyjaciół Radia Maryja do

Częstochowy z  prośbą o błogosławieństwo Boże dla naszej

Ojczyzny

(poza parafią   +  Maria Śleziak)

(poza parafią   +  Antoni Szatanik)

7.08      WTOREK 

6.30   +  Stanisława Habdas

18.00   –  O błogosławieństwo Boże dla rodziny i pomoc w rozwiązaniu

trudnej sprawy

(poza parafią   +  Kazimiera Nowak)

(poza parafią   +  Łucja Gąsiorek)

8.08    ŚRODA 

6.30   +  Krystyna Sapińska

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +  Małgorzata Talik)

(poza parafią   +  Bożena Szczepanik)

 

9.08     CZWARTEK  

6.30  +   Stanisława Kanik

18.00  +   Gertruda Janusz

(poza parafią   +  Teresa Ćmiel)

10.08    PIĄTEK 

6.30   +   Władysława Nikiel

18.00   +   Maria i Stanisław Sanetra z córką Jadwigą i zięciem Jerzym

(poza parafią   +  Irena Skwarek)

11.08    SOBOTA  

6.30   +  Czesława Noga

18.00   +  Władysława Styrkacz z mężem i wnuczką

(poza parafią   +  Maria Listwan)

12.08    NIEDZIELA  

6.30   +   Anna Byrtek z bratem Józefem

8.00   +   Franciszek Kozieł, 15 r. śm. z żoną Heleną

9.30   +   Władysław Kręcichwost, 13 r. śm. z żoną Ludwiką, 3 r. śm.

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Władysław Biegun, 18 r. śm.

Kaplica;

7.30   +  Agnieszka Chałupnik

13.08      PONIEDZIAŁEK    

6.30   +   Ks. Bolesław Piątek

18.00   –   Dziękczynna z ok. roczku Michaliny Suchoń z prośbą o błogosławieństwo Boże i

potrzebne łaski dla całej rodziny

(poza parafią  +  Stanisław Wandzel)

14.08     WTOREK 

6.30   +  Robert  Pawełek

18.00   +  Helena i Stefan Gowin

(poza parafią  +  Matylda Pokusa)

15.08      ŚRODA  – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 

6.30   –   O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla mieszkańców Koleb i Okla

8.00   +  Agnieszka i Franciszek Chałupnik

9.30   +  Weronika  i Józef Pindel z synami

11.00   –   Dziękczynna z ok. 20 r. ślubu Danuty i Janusza Łukaszek z prośbą o dalsze łaski i

opiekę dla całej rodziny

18.00   +  Bogdan Biegun, 2 r. śm.

(poza parafią  +  Renata Frodyma)

16.08      CZWARTEK

6.30   +  Stanisław Adamowski

18.00   –   Dziękczynna za otrzymane łaski od rodziny Figura z prośbą o dalszą Bożą opiekę

(poza parafią  +  Danuta Adam Hulbój)

(poza parafią  +  Stanisław Liszka)

17.08     PIĄTEK   

6.30   +  Jan Marszałek

18.00   +  Janina Wrężel, 6 r. śm. z synem Grzegorzem

(poza parafią  +  Jan Ficoń)

(poza parafią  +  Jan i Anna Topór)

18.08     SOBOTA

6.30   +  Joanna Gibas z mężem i bratem

18.00   +  Henryk Matuszny, 8 r. śm.

(poza parafią   +   Ferdynand Łukaszek)

(poza parafią   +   Józefa Lach)

 

 

19.08       NIEDZIELA 

6.30   +  Franciszek i Maria Chałupnik

8.00   –   Dziękczynna z ok. 60 ur. Teresy i Wiesława z prośbą o błogosławieństwo Boże i

potrzebne łaski

9.30   +   Emilia Dominiak z mężem i synem

11.00   –    Na roczek

18.00   +   ks. Bolesław Piątek z rodzicami

            Kaplica;

7.30   +  Franciszek Pająk, 19 r. śm.  zięciem Franciszkiem

(poza parafią   +  Aleksander i Michalina Wiewióra)

20.08      PONIEDZIAŁEK   

6.30   +   Za zmarłe członkinie XV Róży Różańcowej – św. Pawła

18.00   +   Barbara Zamęta, 30 r. śm. z mężem Zygmuntem

(poza parafią   +  Bogusława Gołuch)

(poza parafią   +  Teresa Studencka)

21.08      WTOREK 

6.30   +  Irena i Józef Pigoń

18.00   –   Dziękczynna z ok. 15 r. ślubu Agnieszki i Krzysztofa Gruszka z prośbą o dalszą

opiekę Bożą dla całej rodziny

(poza parafią   +  Andrzej Szatanik)

(poza parafią   +  Maria Śleziak)

22.08      ŚRODA   

6.30   +  Tadeusz Firleta, 22 r. śm.

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +  Tomasz Gacek)

(poza parafią   +  Jadwiga Talik)

23.08      CZWARTEK

6.30   +  Ferdynand Łukaszek

18.00   +  Maria Michalak, 8 r. śm.

(poza parafią   +  Roman Prochownik)

(poza parafią   +  Czesław Łukańko)

24.08     PIĄTEK 

6.30   +   Michalina i Aleksander Wiewióra

18.00   +   Czesław Hulbój, 11 r. śm.

(poza parafią   +  Aniela Tyliba)

(poza parafią   +  Marian Surowy)

25.08     SOBOTA

6.30   +  Henryk Dobranowski

18.00   +  Maria Biegun, 6. r. śm.

(poza parafią   +  Krystyna Długosz)

(poza parafią   +  Helena Kozieł)

26.08       NIEDZIELA 

6.30   +   Tadeusz Firlej, 10 r. śm.

8.00   +   Agata Kliś, 9 r. śm.

9.30   +   Czesław Sanetra, 8 r. śm.

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Irena Jaworska

            Kaplica;

7.30   +  Kazimierz Prochownik, 1 r. śm.

(poza parafią   +   Anna Wolska)

27.08      PONIEDZIAŁEK   

6.30   +   Antoni Mucharski

18.00   +   Jan Michulec, 24 r. śm. z synem Tadeuszem

(poza parafią   +  Jerzy Pawluszkiewicz)

(poza parafią   +  Helena Kubasiak)

28.08      WTOREK 

6.30   +  Helena Cygoń

18.00   +  Kazimierz  Prochownik

(poza parafią   +  Stanisława Smoczek)

(poza parafią   +  Franciszek Juraszek)

29.08      ŚRODA  pielgrzymka do Częstochowy

(poza parafią   +  Mieczysław Mrózek)

(poza parafią   +  Maria Juraszek)

(poza parafią   +  Teresa Dybczak)

30.08      CZWARTEK

6.30   +  Michał Berek

18.00   +  Helena i Julian Semik

(poza parafią   +  Irena Jaworska)

(poza parafią   +  Mieczysław i Teresa Tekielak)

31.08     PIĄTEK 

6.30   +   Halina Kubieniec

18.00   +   Karolina Hernas

(poza parafią   +  Wanda Mołdysz)

(poza parafią   +  Teresa Wróbel)