Intencje – wrzesień 2018

1.09     SOBOTA

6.30   +  Krzysztof   Rojek

18.00   +  Za zmarłe członkinie XIV Róży Różańcowej – św. Rafała Kalinowskiego

(poza parafią   +   Bogumił  Tekielak)

(poza parafią   +   Enio  Gentile)

2.09       NIEDZIELA

6.30   +  Józef Bernaś, 30 r. śm.

8.00   +  Anna  Gawron, 5 r. śm.

9.30   +   Bronisław Łukaszek, + Bronisława Piątek, + Bronisława Gęga z mężem

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

            Kaplica;

7.30   +  Jan Kisza z rodzicami i teściami

3.09      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Stefan Stec

8.00   –    O błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży na początek roku szkolnego

18.00   +   Franciszek  Juraszek

4.09      WTOREK

6.30   –   W intencji ludzi modlących się za osobę, która doznała uzdrowienia

18.00   +  Mieczysław i Cecylia  Chylińscy

(poza parafią   +  Helena  Kozieł)

5.09      ŚRODA

6.30   +  Marek  Piecuch, 2 r. śm.

18.00   –   Zbiorowa jubileuszy małżeńskich z września

(poza parafią   +  Anna  Wolska)

6.09      CZWARTEK

6.30  +   Elżbieta i Franciszek  Rułka

18.00   –  W intencji wszystkich powołań kapłańskich i zakonnych

(poza parafią   +  Helena Kubasiak)

7.09      PIĄTEK

6.30   +   Anna Topór, 1 r. śm z mężem Janem

18.00   +   Jan Ficoń, 1 r. śm.

             Kaplica;

7.30   +   Stanisław Lewandowski, 11 r. śm.

8.09     SOBOTA

6.30   +  Maria Cendrzak

6.30   +  Władysław  Kłusak

18.00   +  Julia  i Jan Kubica z dziećmi

9.09      NIEDZIELA

6.30   +   Joanna  Jeleśniańska, 5 r. śm. z mężem Antonim, 14 r. śm.

8.00   –   Dziękczynna z ok. 1 r. ślubu Katarzyny i Łukasza z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

9.30   +   Stanisław Liszka, 1r. śm.

11.00   –    Chrzcielna

18.00   +   Leokadia i Franciszek Mentel

             Kaplica;

7.30   +   Stanisław Lach, 29 r. śm.

10.09     PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Stanisław   Liszka. 1 r. śm.

6.30   +   Teresa   Studencka

18.00   +   Danuta   Dobosz- Piątek

11.09      WTOREK

6.30   +  Maria   Majdak

18.00   +  Marta   Perges

(poza parafią   +  Maria Listwan)

12.09    ŚRODA

6.30   +  Aniela  Smagoń

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +  Danuta  Dobosz-Piątek)

13.09     CZWARTEK

6.30  +   Irena Kiełbas, 14 r. śm. z mężem Józefem synem Januszem i rodzicami

18.00  –   Dziękczynna z ok. 18 ur. Maksymiliana z prośbą o dary Ducha Św. i opieką Bożą

(poza parafią   +  Barbara Kulczyńska)

14.09    PIĄTEK

6.30   +   Roman  Gawron, 1 r. śm.

6.30   +   Leszek  Czerwieniec

18.00  +  Julian  Kubica, 6 r. śm.

15.09    SOBOTA

6.30   +  Urszula  Włosek, 16 r. śm.

6.30   +  Jan Toman

18.00   +  Zuzanna  i Czesław  Jeziorscy

16.09    NIEDZIELA

6.30   +   Alojzy  Muś, 33 r. śm z żoną  Emilią

8.00   +   Anna  Wolska

9.30   –    Dziękczynna z ok. 11 ur. Emilki, 9 ur. Maksymiliana, 9 ur. Julki, 8 ur. Nadii z prośbą o dalszą opiekę Bożą nad nimi

11.00   –    Na roczek

18.00   +   Karolina  Hernas, 1 r. śm.

             Kaplica;

7.30   +  Emilia  i  Stanisław  Bigos

17.09      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   Janusz  Rutkowski

6.30   +   Urszula   Krębuszowska

18.00   +   Stanisław  Górka z synem Wiesławem

18.09     WTOREK

6.30   +  Roman Lach, 16 r. śm. z żoną Józefą

18.00   –   Dziękczynna z ok. 6 r. powstania grupy wsparcia  Al Anon z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo

(poza parafią  +  Matylda Pokusa)

19.09    ŚRODA

6.30   +   Wiktoria  Wieczorek, 45 r. śm.

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią  +  Renata Frodyma)

20.09      CZWARTEK

6.30    +   Maria  Juraszek

14.00    –   Dziękczynna z ok. 50-lecia matury kl. A,B,C Liceum Pedagogicznego w Żywcu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i życie wieczne dla zmarłych

18.00   +  Józef  i Weronika  Faron z dwoma synami

(poza parafią  +  Barbara  Kulczyńska)

21.09     PIĄTEK

6.30   +   Andrzej  Szatanik

6.30   +   Teresa  Dybczak

18.00   +   Krzysztof  Rojek, 1 r. śm.

22.09     SOBOTA

6.30   +  Stanisław  Wandzel

6.30   +  Zbigniew Kapela z żoną Olgą

18.00   +   Stanisław i  Jadwiga  Wróbel z rodzicami

23.09       NIEDZIELA

6.30   +  Maria  i Stanisław  Smyrdek, r. śm.

8.00   +  Stanisław Kozieł, 36 r. śm. z żoną Anielą i synem Sylwestrem

9.30   +   Michał  i Anna  Szymik

11.00   –    Za parafian

18.00   +   Władysław  Walczak, 35 r. śm. z rodzicami i teściami

            Kaplica;

7.30   +  Franciszek Chałupnik

24.09      PONIEDZIAŁEK

6.30   +   ks. Stanisław  Lejawka, 27 r. śm.

6.30   +   Irena  Jaworska

18.00   +   Tadeusz Lejawa z rodzicami

25.09      WTOREK

6.30   +  Jerzy  Okrzos, 10 r. śm.

18.00   +  s. Maria Judyta Wróbel

(poza parafią   +  Adam Hulbój)

26.09      ŚRODA

6.30   +  Adam Hulbój, 1 r. śm.

18.00   –   Zbiorowa nowennowa

(poza parafią   +  Józefa  Lach)

27.09      CZWARTEK

6.30   +   Renata  Frodyma, 1 r. śm.

18.00   +   Eligiusz  Żywczak, 20 r. śm.

(poza parafią   +  Mieczysław  i  Teresa  Tekielak)

28.09     PIĄTEK

6.30   +   Mieczysław  i  Teresa  Tekielak

6.30   +   Wanda  Mołdysz

18.00   +   Zdzisław  Miodoński, 35 r. śm. z żoną Wandą

(poza parafią   +  Aniela Tyliba)

(poza parafią   +  Marian Surowy)

29.09     SOBOTA

6.30   +  Halina Kubieniec, 1 r. śm.

6.30   +  Michał  Czul

18.00   +  Jan Krzysztofek, 1 r. śm. z żoną Władysławą, 45 r. śm.

30.09       NIEDZIELA

6.30   +  Jan  Żmija, 27 r. śm.

8.00   +  Danuta  Skorupa z bratem Włodzimierzem i rodzicami

9.30   –   Dziękczynna z ok. 1 r. ur. Zuzi z prośbą o Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej dl całej rodziny

11.00   –    Dziękczynna z ok. 60 r. ślubu Jadwigi i Bronisława Uja z prośbą o Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej

18.00   +   Anna  Białek z mężem i córką Władysławą

            Kaplica;

7.30   +   Irena  Gadziecka