Ogłoszenia – 30.12.2018

Niedziela Świętej Rodziny

• Dziś w gronie najbliższej rodziny chcemy dziękować Bogu za dar naszych rodzin i prosić o dalsze błogosławieństwo na kolejny rok.
  • W poniedziałek, 31 grudnia, w poniedziałek wspomnienie św. Sylwestra, papieża. O godz. 17.00 nabożeństwo przebłagalne zamykające stary rok, oraz sprawozdanie z duszpasterskiej działalności składane przez proboszcza. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z odmówieniem hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”.
  • We wtorek, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2019. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu modlimy się o pokój na całym świecie.
  • W środę, 2 stycznia wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Msza św. wieczorna w intencji Jubileuszy Małżeńskich z miesiąca stycznia.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta” i okazja do spowiedzi. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy członków „Złotej Róży” różańcowej modlącej się za kapłanów. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. W sobotę o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej, a o godz. 17.00 nabożeństwo maryjne do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe.
  • W przyszłą niedzielę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Tradycyjny Orszak Trzech Króli w Żywcu rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 w parafii św. Floriana w Żywcu Zabłociu. W naszej parafii o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich nauczycieli i służby zdrowia. Po Mszy św. „Opłatek” dla tych środowisk w domu parafialnym.
  • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
  • Domowy Kościół zaprasza na film „Kraina wielkiego nieba” w dniu 27 stycznia o godz. 14.00 w kinie Janosik w Żywcu. Bilety w cenie 8 zł do odebrania w zakrystii.
  • Plan kolędy na najbliższe dni;
    31 XII – Poniedziałek

od 9.00         x. Proboszcz        ul. Za Łyską

2 I – Środa

od 15.00      x. Kazimierz       ul. Pola Lisickich