Ogłoszenia – 30.12.2018

Niedziela Świętej Rodziny

 • Dziś w gronie najbliższej rodziny chcemy dziękować Bogu za dar naszych rodzin i prosić o dalsze błogosławieństwo na kolejny rok.
 • W poniedziałek, 31 grudnia, w poniedziałek wspomnienie św. Sylwestra, papieża. O godz. 17.00 nabożeństwo przebłagalne zamykające stary rok, oraz sprawozdanie z duszpasterskiej działalności składane przez proboszcza. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z odmówieniem hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”.
 • We wtorek, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2019. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu modlimy się o pokój na całym świecie.
 • W środę, 2 stycznia wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Msza św. wieczorna w intencji Jubileuszy Małżeńskich z miesiąca stycznia.
 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta” i okazja do spowiedzi. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy członków „Złotej Róży” różańcowej modlącej się za kapłanów. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. W sobotę o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej, a o godz. 17.00 nabożeństwo maryjne do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe.
 • W przyszłą niedzielę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Tradycyjny Orszak Trzech Króli w Żywcu rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 w parafii św. Floriana w Żywcu Zabłociu. W naszej parafii o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich nauczycieli i służby zdrowia. Po Mszy św. „Opłatek” dla tych środowisk w domu parafialnym.
 • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się” i nasze parafialne „Królowanie”.
 • Domowy Kościół zaprasza na film „Kraina wielkiego nieba” w dniu 27 stycznia o godz. 14.00 w kinie Janosik w Żywcu. Bilety w cenie 8 zł do odebrania w zakrystii.
 • Plan kolędy na najbliższe dni;
  31 XII – Poniedziałek

od 9.00         x. Proboszcz        ul. Za Łyską

2 I – Środa

od 15.00      x. Kazimierz       ul. Pola Lisickich
od 15.00       x. Adrian            ul.  Łagodna

3 I – Czwartek

od 15.00       x. Proboszcz       ul. Spacerowa (od końca)
od 15.00       x.Kazimierz         ul. Nad Koszarawą, ul. Stawy

5  I – Sobota

od 9.00        x. Proboszcz        ul. Nad Stawem, Pod Łyską, Orzechowa, Pod Szkoła
od 9.00       x. Kazimierz          os. Kopernika (od nr. najwyższego)
od 9.00       x. Adrian                ul. Grabowa, Spadzista, Stokowa, cz. Sporyskiej