Ogłoszenia – 3.02.2019

IV Niedziela Zwykła

  • Dziś niedziela adoracyjna. Na zakończenie adoracji będzie udzielone błogosławieństwo świecami św. Błażeja.
  • We wtorek, 5 lutego wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00 będzie poświęcony chleb św. Agaty. Jest to znak, który ma chronić nas i nasze domostwa od niebezpieczeństw pożaru i od innych przeciwności. Chleb św. Agaty przechowywany ze czcią w domach i mieszkaniach był symbolem szacunku do Jezusa, który sam stał się chlebem na ołtarzu.
  • W środę, 6 lutego  wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji dziękczynno-błagalnych za bliskie nam osoby żyjące lub za siebie samych.
  • W czwartek, 7 lutego o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta” w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Na nabożeństwo i Mszę zapraszamy członków Złotej Róży Różańcowej modlącej się za kapłanów.
  • W sobotę dzieci i młodzież rozpoczynają ferie zimowe. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpieczeństwa, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
  • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, Niedziela” i nasz tygodnik parafialny „Królowanie”.