Ogłoszenia – 10.02.2019

V niedziela zwykła

  • W poniedziałek, 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za wszystkich ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Msza św. w intencji chorych będzie odprawiona w Domu Spokojnej Starości „Świerk” przy ul. Nad Koszarawą o godz. 10.00.
  • W poniedziałek 11 lutego po Mszy wieczornej wspólnota modlitewna „Magnalia Dei” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.
  • W środę przed  Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji dziękczynno-błagalnych za bliskie nam osoby żyjące lub za siebie samych. Po Mszy św. spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej na plebanii.
  • W czwartek, 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszego kościoła i parafii. W tym dniu przypadają również popularne Walentynki. Modlimy się za wszystkich zakochanych, o Boże prowadzenie.
  • W piątek, 15 lutego z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 17.45 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, Niedziela” i nasz tygodnik parafialny „Królowanie”.
  • Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Wypoczywającym życzymy wytchnienia, bezpieczeństwa, kontaktu z pięknem przyrody i opieki Matki Bożej.  Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień.