Ogłoszenia – 17.02.2019

VI Niedziela Zwykła

  • Rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy i zapraszamy by w tym czasie wolnym znaleźć czas i chęć przychodzenia również w tygodniu do kościoła na Mszę św. czy indywidualną adorację.
  • W środę przed  Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji dziękczynno-błagalnych za bliskie nam osoby żyjące lub za siebie samych.
  • W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszego kościoła i parafii.
  • W piątek, 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła. Modlimy się w tym dniu za papieża Franciszka.
  • Bardzo dziękujemy za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Z uzbieranych środków nie tylko opłacamy ogrzewanie kościoła i naprawy, ale część przekażemy na najważniejsze potrzeby starszych i biednych parafian, jak i dofinansowanie formacyjne grup dzieci i młodzieży. Podzielimy się też z ubogimi dziećmi Afryki.
  • W dniu 17 i 24 marca o godz. 14.00 w kinie Janosik odbędzie się projekcja filmu „Kafarnaum” o gehennie dzieci z Libanu. Film jest nominowany do tegorocznego Oskara. Bliższe informacje i recenzję o filmie w gablotce. Bilety w cenie 8 zł do pobrania w zakrystii.
  • Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w Żywcu poszukuje chcących zostać rodziną zastępczą dla dzieci pozbawionych opieki własnych rodziców. Bliższe informacje znajdują się w gablotce.
  • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, Niedziela” i nasz tygodnik parafialny „Królowanie”.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a  wypoczywającym na feriach bezpieczeństwa i opieki Matki Bożej.