Ogłoszenia – 24.02.2019

VII niedziela zwykła

• W  poniedziałek  o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe do Matki Bożej Królowej Pokoju.
  • W środę przed  Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Zachęcamy do składania próśb i podziękowań na kartkach w czasie nabożeństwa.
  • W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo adoracyjne Godzina Święta, oraz okazja do spowiedzi. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania z kl. VIII Szkoły Podstawowej i kl. III Gimnazjum.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Msza św. z Komunią wynagradzającą o godz. 18.00. Zachęcamy wszystkie dzieci, by uczestniczyły  w tej tzw. Mszy szkolnej.
  • W sobotę o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej, a o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe.
  • W przyszłą niedzielę, poprzedzającą Wielki Post rozpocznie się  nabożeństwo czterdziestogodzinne. Plan adoracji mieszkańców poszczególnych ulic jest następujący;
    Niedziela 3 marzec:

godz. 12.00 -13.00 Oaza Dzieci Bożych oraz mieszkańcy ulic; Sosnowa, Na Ulu, Cisowa, Grapa, Cicha, Za Łyską, Pod Łyską, Pod Szkołą, Na Oklu, Wiosenna, Spacerowa.

godz. 13.00-14.00 Rycerstwo Niepokalanej oraz mieszkańcy ulic: Habdasówka, Isep, Stawy, Pola Lisickich, Nadrzeczna, Nad Koszarawą, Osiedlowa i Wiklinowa.

godz. 14.00-15.00 Róże Różańcowe oraz mieszkańcy ulic: Grobla, Brzozowa, Matejki, Turystyczna, Grunwaldzka,

godz. 15.00-16.00 Akcja Katolicka oraz mieszkańcy ulic: Łagodna, Łąkowa, Okopowa, Kamienna, Okrężna, Sporyska do ul. Stawy.

godz. 16.00-17.00 Wspólnoty Damaszek i Magnalia Dei oraz mieszkańcy ulic: Grabowa, Stokowa, Spadzista, Górska, Kwiatowa, Kolista, Kątowa,  Potoczna, Pszczelna, Podgórska, cz. Sporyskiej do ul. Isep.

godz. 17.00-18.00 Młodzież Oazowa i młodzież kl. VIII i kl. III  Gimnazjum oraz mieszkańcy ulic: Grojec, Wapienna, Wspólna, Magnoliowa, cz. Sporyskiej do kaplicy

Poniedziałek, 4 marzec:

godz. 17.00-18.00 III Zakon Karmelitański oraz mieszkańcy ulic: P. Skargi, Żwirowa, ks. Zd. Dzidka, Wyspiańskiego, Reymonta, os. Reymonta.

Wtorek, 5 marzec

godz. 17.00-18.00 Grupy AA i Al. Anon oraz mieszkańcy ulic: Kopernika, Klonowa, Kopernika, Kilińskiego, Skłodowskiej, Reja.

• Bardzo dziękujemy za zeszłotygodniową składkę inwestycyjną. Zebrano 10 110 zł.
  • W  zakrystii są do pobrania bilety na film „Kafarnaum” o gehennie dzieci z Libanu. Film będzie wyświetlany w dniach 17 i 24 marca o godz. 14.00 w kinie Janosik. Bilety w cenie 8 zł w zakrystii.
  • Pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, Niedziela” i „Miłujcie się” i nasz tygodnik parafialny „Królowanie”.