„Przybij piątkę z afrykańskim dzieckiem”

Parafia Chrystusa Króla w Żywcu Sporyszu  ma przyjemność zaprosić Was do wspólnej akcji! – „TANO – przybij piątkę”.

W Tanzanii dzieci, widząc białego człowieka, chcą się z nim zaprzyjaźnić. Biegną do niego wyciągając rączkę i krzyczą: „TANO!” Co oznacza: ,,Przybij piątkę!”.

Dziś i  Ty możesz w Wielki Poście raz w tygodniu lub przez cały rok, co miesiąc przybić piątkę z afrykańskim dzieckiem! Ofiarowując 5zl do skarbonki  AfricaTano otwierasz nowe możliwości ratowania zdrowia i życia afrykańskim dzieciom.

Zebrane fundusze przekazane będą na zakup sprzętu medycznego do szpitala i ośrodka z niepełnosprawnymi dziećmi w Tanzanii za pośrednictwem ks. Andrzeja Urbańskiego, salwatorianina z Leśnej, długoletniego misjonarza w Tanzanii.

PRZYBIJ PIĄTKĘ Z AFRYKAŃSKIM DZIECKIEM! – na pewno wyniesie Cię to TANIO!