Życzenia imieninowe dla księży wikariuszy

ks. Kazimierza (4marca) i ks. Adriana (5marca)

Z okazji imienin życzymy Wam, Wielebni Księża, byście przez całe swoje życie podążali z ufnością i nadzieją za Panem.

Wszystko, co robicie, czyńcie z młodzieńczą pasją.  Cieszcie się światem i spotykanymi ludźmi,  a Wasze serca niech przepełnia miłość,  którą dzielić  się będziecie z potrzebującymi.

Pielęgnujcie w sobie uśmiech, nie zatracajcie nigdy poczucia humoru, radości.

Starajcie się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Wam Prawdę i obdarzy Was swoim błogosławieństwem,  a Maryja niech przygarnia Was do swego serca.

ks. proboszcz wraz z parafianami

Życzenia dla wszystkich Pań

z okazji Dziń Kobiet

Życzę Wam drogie Panie, abyście odnalazły:

w ciszy swoje myśli i marzenia,

w bliskich Wam osobach siłę i piękno stworzenia,

w otaczającym świecie radość istnienia,

w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,

a w sobie miłość.

ks. proboszcz