Ogłoszenia – 17.03.2019

II niedziela Wielkiego Postu

• Modlitwą i ofiarą wspieramy dzieci Afryki z Tanzanii.
  • Dziś nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. O godz. 17.00 koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji dobrego przygotowania parafii do rekolekcji wielkopostnych.
  • W poniedziałek, 18 marca na Mszę wieczorną zapraszamy młodzież kl. VIII i kl. III Gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy obowiązkowe spotkanie formacyjne. Bierzmowanie w naszej parafii będzie w sobotę po świętach, 27 kwietnia.
  • We wtorek,19 marca Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W modlitwie polecamy wszystkich solenizantów.
  • W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszej parafii przed Mszą wieczorną.
  • W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy całymi rodzinami. Prosimy rodziców i dziadków o zorganizowanie transportu dla dzieci na nabożeństwa.
  • W kaplicy Matki Bożej wystawiona jest Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisania swej deklaracji abstynenckiej od alkoholu przynajmniej na czas Wielkiego Postu.
  • Składamy gorące podziękowania za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Składamy gorące podziękowanie również za wszelkie ofiary składane do skarbonki pod chórem z napisem „TANO – Przybij piątkę”. Zebrane środki przekazujemy bezpośrednio do najbiedniejszych dzieci z Afryki za pośrednictwem Salwatorianów.
  • U ministrantów pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, „Niedziela”, ,, Miłujcie się” oraz nasze parafialne,, Królowanie”.
  • Życzymy wszystkim duchowej przemiany i wytrwałości na tej drodze do Boga.