Ogłoszenia – 31.03.2019

IV Niedziela Wielkiego Postu

 • Czwarta niedziela Wielkiego Postu zwana jest Niedzielą Radości-„Leatare”. Jest to czas radowania  się bliskością Pana Jezusa, jak również zbliżającymi się rekolekcjami. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji rekolekcji dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych o godz. 17.00.
 • W poniedziałek, 1 kwietnia rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży szkolnej. Rekolekcje poprowadzi wraz z grupą ewangelizacyjną ks. Karol Nadratowski z Przyłękowa.
 • We wtorek, 2 kwietnia przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II, papieża
 • W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, które zawarły związek małżeński w miesiącu kwietniu.
 • W czwartek z racji I czwartku miesiąca o godz. 17.00  nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta”  i okazja do spowiedzi. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
 • W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30. Zapraszamy całymi rodzinami. Dziękując rodzicom i dziadkom za ich troskę i transport dla dzieci na nabożeństwa, prosimy o wspólne przeżywanie tego nabożeństwa. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30, po zakończeniu Drogi Krzyżowej dla dzieci.
 • W sobotę o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej. Od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Zmiana odwiedzin z I piątku na I sobotę podyktowana została sprawami organizacyjnymi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z różańcem o godz. 17.00.
 • W przyszłą niedziele, 7 kwietnia rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Samuel z Zakonu Bernardynów z Leżańska. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji i o. rekolekcjonisty. Plan rekolekcji umieszczony jest w gazetce parafialnej, gablotce i na stronie internetowej parafii.
 • Dziękujemy za ofiary na Dom Matki i Dziecka w Bielsku Białej jak i za ofiary do skarbony  „przybij piątkę” z dzieckiem Afryki. Dzieło pomocy zainicjowane przez śp. ks. Andrzeja Urbańskiego – salwatorianina, misjonarza czarnej Afryki trwa w naszej parafii przez cały Wielki Post.
 • U ministrantów pod chórem do nabycia prasa katolicka; „ Gość Niedzielny”, „Niedziela”, ,, Miłujcie się” oraz nasze parafialne ,,Królowanie”. Członkowie Akcji Katolickiej rozprowadzają świece –paschaliki na liturgię Wielkiej Soboty. Dochód ze sprzedaży zasili konto parafialnego Caritas wspomagającego najbiedniejszych seniorów z parafii.
 • Życzymy dzieciom i młodzieży duchowych owoców rekolekcji, a wszystkim błogosławieństwa Bożego, mocy i wytrwałości w realizacji wielkopostnych postanowień.