Serdeczne podziękowania

Parafia Chrystusa Króla
w Żywcu – Sporyszu

Na ręce Księdza Proboszcza składamy serdeczne podziękowania dla Parafian, oraz Kapłanów Parafii Chrystusa Króla w Żywcu – Sporyszu za przeprowadzoną zbiórkę podczas Wielkiej Soboty.

Informacja, którą przekazał nam ksiądz Proboszcz wywołała w Naszych sercach ogromną radość a zarazem wzruszenie, że potrzeba wsparcia dla drugiego człowieka jest dla Was ważna, że mamy wśród Was bratnie dusze. Z ogromną radością i wdzięcznością dziękujemy za Wasze wsparcie, gdyż nie jest to tylko wsparcie finansowe, ale odbieramy to także jako wsparcie duchowe społeczności dzielnicy Sporysz dla Nas Rodziców, w ciągłej pracy i rehabilitacji Karolka.  Postępy, które Karol poczynił są zasługą wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wspierają Nas przekazując swój 1%, czy właśnie włączają się w pomoc poprzez zbiórki. My ze swojej strony zabiegamy o pomoc wszędzie gdzie jest to możliwe, staramy się pozyskiwać środki na diagnostykę i rehabilitację. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebujących wokół Nas jest bardzo dużo, że życie coraz więcej kosztuje, a Wy podzieliliście się z nami swoim odruchem serca.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i Bóg zapłać za Waszą serdeczność i otwarte serca.

Z poważaniem
Bernadeta i Łukasz Włoczek