Ogłoszenia – 30.06.2019 r.

XIII Niedziela Zwykła

1 .      Liturgiczne obchody tygodnia:
     a) w środę, 3 lipca – święto św. Tomasza, apostoła. Przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
     b) w sobotę, 6 lipca – wspomnienie bł. Teresy Marii Ledóchowskiej, dziewicy.

2.      W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek, 4 lipca o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „ Godzina Święta” i okazja do spowiedzi św. W piątek, 5 lipca po Mszy św. rannej i wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź św. od godz. 17.00. W sobotę odwiedziny chorych w domach z posługa sakramentalną od godz. 8.00. Wieczorem o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

3.      Rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie wakacyjne przypominamy o obowiązku przekazania na piśmie prośby do organizatora o umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestnictwach w praktykach religijnych. Również sami pamiętajmy by w czasie wakacyjnych wypraw w niedziele i święta uczestniczyć we Mszy św.

4.      Z parafii jest organizowana pielgrzymka na Jasną Górę w niedziele 14 lipca. Zapisy w zakrystii u organizatora – Koła Przyjaciół Radia Maryja.

5.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia u ministrantów; „Gość Niedzielny” „Niedziela”, „Źródło” i nasze parafialne „Królowanie”.

6.      Życzymy wszelkim dzieciom, młodzieży szczęśliwych i bezpiecznych wakacji, wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.