Intencje Mszalne 08.07 – 14.07.2019 r.

8.07      PONIEDZIAŁEK 

              6.30   +  Józef i Irena Kiełbas z synem Januszem, 15 r. śm.

            18.00   +  Jan Goryl z żonami

             (poza parafią    +  Robert Pawełek)

9.07     WTOREK 

              6.30   +  Stanisław Dratnal, 14 r. śm.

            18.00   +  Stanisław i Aniela Okrzesik z rodzicami

             (poza parafią   +  Czesława Noga)

10.07    ŚRODA 

              6.30   +  Anna i Franciszek Golasik

            18.00   –   Zbiorowa nowennowa

             (poza parafią    +  Stanisława  Kanik)

11.07     CZWARTEK  

              6.30   +  Olga i Zbigniew Kapela

            18.00   +   Agnieszka  Chudzik z mężem.

             (poza parafią    +  Antoni Haręża)

12.07   PIĄTEK 

              6.30   +  Jan Marszałek

            18.00   +  Maria i Stanisław Tomaszek, 20 r. śm..

             (poza parafią    +  Bogusław Tekielak)

13.07     SOBOTA 

              6.30   +   Józefa Lach, 2 r. śm. z mężem Romanem

            18.00   –  W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: +Maria Domitrz, Henryk Motyka, +Henryk Klimasara, +Wincenty Miodoński, +Zofia Stopka, +Józef Gieleciak, +Urszula Szewczyk;  +Natalia  Ficoń; +Joanna Gawron; +Mieczysław Kos; +Bronisława Sanetra; +Bronisław Uja; +Józef Goryl; +Andrzej Noga; +Halina Wolna, +Aniela Wrężel, +Augustyna Anuszkiewicz, +Zyta Ozaist, +Małgorzata Mrowiec, +Władysław Płoskonka, +Marcin Hubczak, +Władysław Michulec,

             (poza parafią    +  Teresa Wróbel)

14.07    NIEDZIELA  – XV niedziela zwykła

              6.00   +   Władysław Suchoń, 16 r. śm.

              8.00   +   Dariusz Sanetra, 7 r. śm.

              9.30   +   Janina Steblik, 34 r. śm. z mężem Franciszkiem, 22 r. śm. i rodzicami Katarzyną i Rudolfem

            11.00   –    Chrzcielna

            18.00   +   Jadwiga i Stanisław Wróbel

Kaplica;

              7.30   +   Emilia i Stanisław Bigos             

(poza parafią    +  Teresa i Mieczysław Tekielak)