Intencje Mszalne 7.10 – 13.10.2019 r.

PONIEDZIAŁEK  – 7.10 – wspomnienie NMP Różańcowej

              6.30   +  Michał Berek, 2 r. śm.

              6.30   +  Leokadia Pietyra

              6.30   +  Wincenty Miodoński

            18.00   +  Marcin Hubczak

WTOREK   – 8.10

              6.30   +  Agnieszka Burger

            18.00   +  Władysław Kalfas, 24 r. śm.

            (poza parafią  + Kazimiera Wróbel)

ŚRODA  – 9.10

              6.30   +  Aniela Okrzesik

              6.30   +  Zofia Stopka

            18.00   –   Zbiorowa nowennowa

             (poza parafią  + Henryka Gabinek)

CZWARTEK   – 10.10

              6.30   +  Anna Wolny

            18.00   +  Jerzy Kramarczyk, 10 r. śm.

            (poza parafią  + Czesława Noga)

PIĄTEK  –  11.10 – wspomnienie św. Jana XXIII

              6.30   +  Michał Polak, 7 r. śm.

              6.30   +  Antoni Cierniak, 9 r. śm.

              6.30   +  Antoni Haręża

            18.00   +  Anna i Józef Lejawka

SOBOTA  –  12.10 – wspomnienie bł. Jana Beyzyma

              6.30   +   Jan Pawlus

              6.30   +   Janina Waligóra.

            18.00   +   Rozalia Wieczorek, 4 r. śm z mężem Franciszkiem i córką Haliną

            18.00   –   W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: +Maria Domitrz, +Henryk Motyka, +Henryk Klimasara, +Wincenty Miodoński, +Zofia Stopka, +Józef Gieleciak, +Urszula Szewczyk, +Natalia Ficoń, +Joanna Gawron, +Mieczysław Kos, +Bronisława Sanetra, +Bronisław Uja, +Józef Goryl, +Andrzej Noga, +Halina Wolna, +Aniela Wrężel, +Augustyna Anuszkiewicz, +Zyta Ozaist, +Małgorzata Mrowiec, +Władysław Płoskonka, +Marcin Hubczak, +Władysław Michulec, +Janina Pająk, +Stanisław Gołuch, +Stanisława Skrzypek, +Maria Kubica, +Teodor Polak, +Antoni Kudzia, +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, +Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, +Jan Owsionka

NIEDZIELA  – 13.10 – XXVIII niedziela zwykła

              6.00   +   Czesław Harężlak, 21 r. śm.

              8.00   +   Edward Kuliński

              9.30   –    Dziękczynna za Bożą opiekę nad mieszkańcami Koleb i Oka z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo

            11.00   –    Chrzcielna

            18.00   +   Józef Klimasara z synami Henrykiem i Sylwestrem

Kaplica;

              7.30   +   Marian Olszowski, 20 r. śm. z rodzicami i teściami