Intencje Mszalne 4.11 – 10.11.2019 r.

PONIEDZIAŁEK  – 4.11 – wspomnienie św. Karola Boromeusza

              6.30   +  Karolina Sanetra

              6.30   +  Michał Caputa, 31 r. śm.

            18.00   +  Marcin Hubczak

WTOREK   –  5.11

              6.30   +  Józef  Sanetra

            18.00   –   Dziękczynna z ok. 9 r. powstania grupy AA „Szczęściarze” przy parafii, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo

            (poza parafią + Stanisław Adamowski)

ŚRODA  –  6.11

              6.30   +  Regina Sanetra

            18.00   –   O błogosławieństwo i opieką Bożą dla wdów i wdowców oraz za zmarłych współmałżonków

             (poza parafią  + Robert  Pawełek)

CZWARTEK  –  7.11 – I czwartek miesiaca

              6.30   +  Franciszek Hyliński

            18.00   –   W intencji wszystkich kapłanów oraz Złotej Róży Różańcowej

            (poza parafią  + Stanisława Kanik)

PIĄTEK  – 8.11

              6.30   +  Wiktor i Rozalia Jura z dziećmi

              6.30   +  Maria Sanetra

            18.00   +  Józef Żywczak, r. śm.

SOBOTA  – 9.11 –  święto Poświecenia Bazyliki Laterańskiej

              6.30   +   Jan i Wiktoria Noga z dziećmi

              6.30   +   Tadeusz Suchoń z rodziną

            18.00   –   W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: +Maria Domitrz, +Henryk Motyka, +Henryk Klimasara, +Wincenty Miodoński, +Zofia Stopka, +Józef Gieleciak, +Urszula Szewczyk, +Natalia Ficoń, +Joanna Gawron, +Mieczysław Kos, +Bronisława Sanetra, +Bronisław Uja, +Józef Goryl, +Andrzej Noga, +Halina Wolna, +Aniela Wrężel, +Augustyna Anuszkiewicz, +Zyta Ozaist, +Małgorzata Mrowiec, +Władysław Płoskonka, +Marcin Hubczak, +Władysław Michulec, +Janina Pająk, +Stanisław Gołuch, +Stanisława Skrzypek, +Maria Kubica, +Teodor Polak, +Antoni Kudzia, +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, +Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, +Jan Owsionka, +Adam Bieniek, +Tadeusz Łukańko, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz.

NIEDZIELA  – 10.11  –  XXXII niedziela zwykła

              6.00   +   Maria i Augustyn Kisza

              8.00   +   Stanisław Kachel, 22 r. śm. z rodzicami

              9.30   +   Janina Wolna z rodzicami

            11.00   –    Chrzcielna

            18.00   +   Za zmarłych z rodziny Małysów i Bogaczów

Kaplica;

              7.30   +   Franciszek i Antonina Bodzek