Ogłoszenia – 29.12.2019 r.

1.         Dziś w gronie najbliższej rodziny chcemy dziękować Bogu za dar naszych rodzin i prosić o dalsze błogosławieństwo na kolejny 2020 rok.

2.         W poniedziałek 30 grudnia swoje urodziny obchodzi ks. Maciej Stoły wikariusz naszej parafii. Polecamy go w naszych modlitwach Chrystusowi Królowi i Matce Bożej Nieustającej Pomocy.

3.         We wtorek, 31 grudnia, wspomnienie św. Sylwestra, papieża. O godz. 17.00 nabożeństwo przebłagalne zamykające stary 2019 rok, oraz sprawozdanie ks. proboszcza z duszpasterskiej działalności parafii Chrystusa Króla.
            W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z odmówieniem hymnu „Ciebie Boga wysławiamy”.

4.         W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2020. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu modlimy się o pokój na całym świecie.

5.         W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
            W czwartek, 2 stycznia o godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta” i okazja do spowiedzi. Zapraszamy do praktykowania częstej spowiedzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy członków „Złotej Róży” różańcowej modlącej się za kapłanów.
            W piątek, 3 stycznia (wyjątkowo w tym miesiącu) od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
            W sobotę, 4 stycznia o godz. 6.10 Godzinki ku czci Matki Bożej, a o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe.

5.         W przyszłą niedzielę, 5 stycznia o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich nauczycieli i służby zdrowia. Po Mszy św. opłatek dla tych środowisk w domu parafialnym.

6.         Składamy gorące podziękowania w imieniu Akcji Katolickiej za hojny dar serca na pomoc najbiedniejszym z naszej parafii przy nabywaniu wigilijnych świec Caritas. W imieniu p. kościelnego i p. organisty podziękowania za wszelkie ofiary składanie przy nabywaniu opłatków wigilijnych. Gorące podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom indywidualnym jak i grupom, za przygotowanie i zorganizowanie Pasterki Góralskiej. Podziękowanie grupie dekoracyjnej za p szopkę i dekorację świątyni.

7.         Plan kolędy