Intencje Mszalne 6.01 – 12.01.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  –  6.01       uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

              6.30   +   Zbigniew Dubiel, 10 r. śm.

              6.30   +   Zdzisław Masłowski, 4 r. śm.

              8.00   +   Mieczysław Piela

              9.30   +   Krzysztof Zarzecki

            11.00   –   Za parafian

            15.00   –   Za wszystkie grup duszpasterskie i modlitewne w parafii

            18.00   +   Karol Suchanek

Kaplica;

              7.30   +  Maria Matlakiewicz

WTOREK  -7.01    

              6.30   +  Henryk Klimasara

            18.00   +  Ludwik i Anna Ćwiertnia

            (poza parafią  + Janina  Muś)

ŚRODA  – 8.01    

              6.30   +   Antoni Laszczak

            18.00   –    Zbiorowa; jubileusze małżeńskie z miesiąca stycznia

            (poza parafią  + Stanisława Kanik)

CZWARTEK  – 9.01    

              6.30   +   Stanisław Adamowski, 2 r. śm.

            18.00   +   Michał Lach z żoną i synami; Stanisławem, Henrykiem, Zygmuntem, oraz rodzicami

             (poza parafią  + Krystyna  Sapińska)

PIĄTEK  – 10.01    

              6.30   +   Mieczysław Kos

              6.30   +   Bronisława Sanetra

            17.30   +   Henryk Tęsiorowski, 9 r. śm.

SOBOTA  – 11.01    

              6.30   +   ks. Zbigniew Wszołek, 13 r. śm.

              6.30   +   Urszula Szewczyk

            18.00   –   W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: +Maria Domitrz, +Henryk Motyka, +Henryk Klimasara, +Wincenty Miodoński, +Zofia Stopka, +Józef Gieleciak, +Urszula Szewczyk, +Natalia Ficoń, +Joanna Gawron, +Mieczysław Kos, +Bronisława Sanetra, +Bronisław Uja, +Józef Goryl, +Andrzej Noga, +Halina Wolna, +Aniela Wrężel, +Augustyna Anuszkiewicz, +Zyta Ozaist, +Małgorzata Mrowiec, +Władysław Płoskonka, +Marcin Hubczak, +Władysław Michulec, +Janina Pająk, +Stanisław Gołuch, +Stanisława Skrzypek, +Maria Kubica, +Teodor Polak, +Antoni Kudzia, +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, +Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, + Tadeusz Łukańko, +Jan Owsionka, +Adam Bieniek, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz, +Mieczysław Krzyżewski, +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela

NIEDZIELA  -12.01 – święto Chrztu Pańskiego

              6.30   +   Antonina i Marian Mołdysz, r. śm.

              8.00   +   Sylwester Jurasz

              9.30   +   Emil i Genowefa Biel z synem Adamem

            11.00   –    Chrzcielna

            18.00   +   Antoni Harężlak, r. śm.

Kaplica;

              7.30  +   Augustyn i Maria Kisza