Ogłoszenia – 05.01.2020 r.

II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1.         Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Prosimy Boga o błogosławieństwo dla całej parafii na Nowy Rok 2020.

2.         Zapraszamy dziś wszystkich nauczycieli czynnych i emerytów, oraz lekarzy i personel medyczny na spotkanie opłatkowe po mszy św. o godz. 15.00 na plebanię.

3.         W poniedziałek, 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego zwana świętem Trzech Króli. Jest to dzień Modlitw i Pomocy Misjom. Składka przeznaczona jest na ten cel. Zachęcamy dzieci by przyszły w przebraniach w stroje z krajów misyjnych na Msze o godz. 11.00.

4.         W Żywcu już po raz czwarty organizowany jest Orszak Trzech Króli.
Po Mszy św. o godz. 12.00 w Zabłociu orszak przejdzie na żywiecki Rynek gdzie będzie złożony hołd Nowonarodzonemu Dzieciątku i wspólne kolędowanie grup kolędniczych.

5.         W naszej parafii o godz. 15.00 rozpocznie się Mszą św. spotkanie opłatkowe i kolędowanie wszystkich grup duszpasterskich i modlitewnych działających przy parafii.

6.         W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7.         W czwartek przed Mszą wieczorną nowenna do Chrystusa Króla patrona naszej parafii i kościoła.

8.         W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej z koronką do 7 boleści Maryi. Msza św. wieczorna w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz za zmarłych parafian od stycznia zeszłego roku. Zapraszamy członków Apostolstwa i rodziny tych zmarłych na Eucharystię.

9.         W przyszłą niedzielę, 12 stycznia obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godzi. 9.30 i 11.00 dzieci ze Szkoły Specjalne zapraszają na krótkie „Jasełka”.

10.       Pod chórem u ministrantów do nabycia prasa katolicka; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło”, „Miłujcie się” i nasz parafialny tygodnik „Królowanie”.

11.       Plan kolędy.