Ogłoszenia – 19.01.2020 r.

II Niedziela Zwykła

1.         W kościele trwa od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.         Liturgiczna obchody tygodnia:
a) we wtorek, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,
b) w piątek, 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
c) w sobotę, 25 stycznia – święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.

3.         We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim kochanym babciom i dziadkom życzymy w imieniu wszystkich wnucząt wszelkich łask, zdrowia i pogody ducha dołączając dar naszej wdzięcznej modlitwy.

4.         W środę, przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.         W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszego kościoła i parafii.

6.         Gorące podziękowania za dzisiejszą składkę inwestycyjną. Przeznaczona będzie na zakup oleju opałowego do ogrzania kościoła domu parafialnego i plebani.

7.         Są jeszcze wolne bilety do kina Janosik na film pt. „Tajemnica Ojca Pio” w dniu 26 stycznia i 9 lutego o godz. 14.00. Bilety do odebrania w zakrystii w cenie 10 zł.

8.         Pod chórem u ministrantów do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” i nasz parafialny tygodnik „Królowanie”.

9.         Przypomnienie planu kolędy.

10.     Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego daru jedności i wzajemnej życzliwości, dzieciom i młodzieży wypoczywającym na feriach bezpieczeństwa i radości Bożej.