Intencje Mszalne 03.02 – 09.02.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  – 3.02 – wspomnienie św. Błażeja

              6.30   +   Antoni Kudzia

              6.30   +   Marek Tyrlik

            18.00   +   Maria Kubica

WTOREK – 4.02      

              6.30   +  Teodor Polak

            18.00   –   Dziękczynna z okazji 14 r. trzeźwości

            (poza parafią + Kazimiera Wróbel)

ŚRODA – 5.02 – wspomnienie św. Agaty

              6.30   +   Henryk Klimasara, 1 r. śm.

            18.00   –    Zbiorowa; jubileusze małżeńskie z miesiąca lutego

            (poza parafią + Janina  Muś)

CZWARTEK  – 6.02 – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

              6.30   +  Jadwiga Wrzeszcz

              6.30   +  Józef Miękiński

            18.00   –   W intencji wszystkich kapłanów i członków Złotej Róży Różańcowej

PIĄTEK  – 7.02    

              6.30   +   Wincenty Miodoński

            18.00   +   Jan Owsionka

Kaplica;

              7.00   +   Tadeusz Łukańko

SOBOTA  –  8.02    

              6.30   +  Teresa Dudek

            18.00   W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: Henryk Klimasara, Wincenty Miodoński, Zofia Stopka, Józef Gieleciak, Urszula Szewczyk, Natalia Ficoń, Joanna Gawron, Mieczysław Kos, Bronisława Sanetra, Bronisław Uja, Józef Goryl, Andrzej Noga, Halina Wolna, Aniela Wrężel, Augustyna Anuszkiewicz, Zyta Ozaist, Małgorzata Mrowiec, Władysław Płoskonka, Marcin Hubczak, Władysław Michulec, Janina Pająk, Stanisław Gołuch, Stanisława Skrzypek, Maria Kubica, Teodor Polak, Antoni Kudzia, Irena Michulec, Magdalena Zawada, Janina Noga, Krystyna Oczko, Maria Knopek, Stanisława Michulec, Włodzimierz Mołdysz, Bolesław Wolny, Bronisław Uja, Ewa Wieczorek, Antoni Sobczak, Tadeusz Łukańko, Jan Owsionka, Adam Bieniek, Teresa Dudek, Jadwiga Wrzeszcz, Mieczysław Krzyżewski, Maria Janeczko, Teresa Midor, Kazimierz Kosmaty, Stefania Basiura, Władysław Motyka, Maria Matlakiewicz, Krzysztof Zarzecki, Mieczysław Piela, Franciszek Ficoń, Stanisława Gajzler, Teresa Biel, Maria Semik

NIEDZIELA  – 9.02  – V Niedziela Zwykła

              6.30   +   Helena Kozieł, 3 r. śm. z mężem Franciszkiem

              8.00   +   Janina Hylińska, 4 r. śm.

              9.30   +   Krzysztof Piątek, 25 r. śm.

            11.00   –    Chrzcielna

            18.00   +   Ks. Bolesław Piątek, 2 r. śm.

Kaplica;              7.30  +   Maria Knopek