Ogłoszenia – 2.02.2020 r.

Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

1.         W dzisiejszą pierwszą niedziele miesiąca przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego. Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.         W poniedziałek, 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona od choroby gardła. Po Mszach św. błogosławieństwo świecami św. Błażeja.

3.         We wtorek, 4 lutego po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja.

4.         W środę, 5 lutego w liturgii wspominamy św. Agatę, dziewice i męczennice. Na Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00 będzie poświęcony chleb św. Agaty. Przed Mszą wieczorna nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy wszystkie małżeńskie pary, które zawarły związek małżeński w miesiącu lutym.

5.         W czwartek, 6 lutego wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzysz, męczenników Korei. Jest to pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo eucharystyczne „Godzina Święta” i okazja do spowiedzi. Zachęcamy szczególnie młodzież kl. VII i VIII przygotowującą się do bierzmowania.

6.         W sobotę, 7 lutego o godz. 14.00 spotkanie członków III Zakonu Karmelitańskiego, a wieczorem spotkanie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci z racji drugiej soboty miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej z koronka do siedmiu boleści Maryi i Msza św. w intencjach członów ADŚ, oraz zmarłych z naszej parafii od lutego zeszłego roku. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. także rodziny tych zmarłych.

7.         Pod chórem u ministrantów do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło” i nasz parafialny tygodnik „Królowanie”.

8.         Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa i Bożego światła w życiu.