Intencje Mszalne 9.03 – 15.03.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  – 9.03

              6.30   +   Maciej Czul, 24 r. śm.

              6.30   +   Stanisława Michulec

            18.00   +   Mieczysław Kos, 1 r. śm.

WTOREK  – 10.03

              6.30   +   Włodzimierz Mołdysz

            18.00   +   Irena Michulec

             (poza parafią   +  Antoni Sobczak)

ŚRODA   – 11.03

              6.30   +   Bolesław Wolny

            18.00   –    Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

            (poza parafią  + Alojzy Pawlus)

CZWARTEK  – 12.03

              6.30   +   Olga Kapela

              6.30   +   Karol Kłusak

            18.00   +   Ignacy i Maria Przybysz z siostrą Julią

PIĄTEK   – 13.03

              6.30   +   Bronisława Sanetra

              6.30   –   W intencji Bogu wiadomej

            18.00   –   Dziękczynna z ok. 15 ur. Szymona z prośbą o dalsze łaski Boże

SOBOTA  – 14.03

             6.30   +   Eugeniusz Wrężel, 5 r. śm.

             6.30   +   Maria Kubica

           18.00   –    W intencjach członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, oraz zmarłych: Wincenty Miodoński, Zofia Stopka, Józef Gieleciak, Urszula Szewczyk, Natalia Ficoń, Joanna Gawron, Mieczysław Kos, Bronisława Sanetra, Bronisław Uja, Józef Goryl, Andrzej Noga, Halina Wolna, Aniela Wrężel, Augustyna Anuszkiewicz, Zyta Ozaist, Małgorzata Mrowiec, Władysław Płoskonka, Marcin Hubczak, Władysław Michulec, Janina Pająk, Stanisław Gołuch, Stanisława Skrzypek, Maria Kubica, Teodor Polak, Antoni Kudzia, Irena Michulec, Magdalena Zawada, Janina Noga, Krystyna Oczko, Maria Knopek, Stanisława Michulec, Włodzimierz Mołdysz, Bolesław Wolny, Bronisław Uja, Ewa Wieczorek, Antoni Sobczak, Tadeusz Łukańko, Jan Owsionka, Adam Bieniek, Teresa Dudek, Jadwiga Wrzeszcz, Mieczysław Krzyżewski, Maria Janeczko, Teresa Midor, Kazimierz Kosmaty, Stefania Basiura, Władysław Motyka, Maria Matlakiewicz, Krzysztof Zarzecki, Mieczysław Piela, Franciszek Ficoń, Stanisława Gajzler, Teresa Biel, Maria Semik, Karol Kłusak, Edward Paszko, Władysław Korzim, Bronisława Rutkowska.

NIEDZIELA  –  15.03 –  III Niedziela Wielkiego Postu

              6.30   +  Bronisław Uja, 1 r. śm.

              8.00   +  Krystyna Oczko

              8.00   +  Stefania Stasica, 6 r. śm. + Józef Stasica

              9.30   +  Zbigniew Kapela

            11.00   –   Na roczek

            18.00   +  ks. Józef Kozieł, 25 r. śm.

Kaplica;

             7.30   +  Kazimierz Pyka, 7 r. śm.