Pomagam od serca

„ Dary serca na stół wielkanocny”
dla naszych
kochanych seniorów przebywających na kwarantannie

         Ubóstwo i wszelki brak nie jest powodem do wstydu, lecz okazja by przyjąć pomocną przyjacielską dłoń i dar drugiego człowieka. W życiu nie ma nic piękniejszego niż okazywanie sobie okruchów miłości. Trzeba życzliwości i dobroci żeby pomagać, ale trzeba też otwartości i zaufania by dar przyjąć.

         Kolejny raz wspólnota parafialna p.w. Chrystusa Króla w Żywcu-Sporyszu, mogła otworzyć serca dla was drodzy seniorzy. W przekazanych darach zostały przekazane: worek ziemniaków, reklamówka jarzyn, reklamówka jabłek, reklamówka wędlin, kosz produktów o długotrwałej ważności do spożycia.

         To dar całej parafii na stół wielkanocny naszych biednych samotnych seniorów.

Podziękowania

dla

wspaniałych parafian (anonimowych ofiarodawców)

 i firm współpracujących z parafią

za okazane serce

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

Ks. Adam Hopciaś – proboszcz
wraz z obdarowanymi seniorami z parafii