Intencje Mszalne 08.06 – 14.06.2020 r.

PONIEDZIAŁEK – 8.06 – wspomnienie św. Jadwigi, królowej

              6.30   +   Jan i Anna Kijas z rodzicami i rodzeństwem

              6.30   +   Janusz Ostrowski

            18.00   +   Stanisław Kierpiec

WTOREK  – 9.06

              6.30   +  Urszula Szewczyk

             18.00  +  Krzysztof drewniak, 6 r. śm.

          (poza parafią  + Adam Bieniek)

ŚRODA  – 10.06

              6.30   +   Małgorzata Mrowiec, 1 r. śm.

            18.00   –  Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

          (poza parafią  + Teresa Biel)

CZWARTEK –  11.06  – uroczystość Ciała i Krwi Pana Jezusa

              6.30   +   Jan Mieszczak

              8.00   +   Edward Dziki, 10 r. śm.

              9.30   +  Maria i Władysław Gąsiorek

            11.00   –    Za parafian

            18.00   +  Maria i Stanisław Liszka z synem Markiem

 Kaplica;

             7.30   +  Stanisław Gołuch

PIĄTEK   – 12.06

              6.30   +  Janusz Cieślik, 19 r. śm.

              6.30   +  Marcin Hubczak

            18.00   +  Jan i Aniela Cebrat z córkami i synem

SOBOTA  -13.06 – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła

             6.30   +   Janina i Wacław Gryga, r. śm.

             6.30   +   Mieczysław Kos

           18.00   –  w int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian od maja 2019 do maja 2020r.: +Aniela Wrężel, +Augustyna Anuszkiewicz, +Zyta Ozaist, +Małgorzata Mrowec, +Władysław Płoskonka, +Marcin Hubczak, +Władysław Michulec, +Janina Pająk, +Stanisław Gołuch, +Stanisława Skrzypek, +Maria Kubica, +Teodor Polak, +Antoni Kudzia, +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, + Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, +Tadeusz Łukańko, +Jan Owsionka, +Adam Bieniek, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz, +Mieczysław Krzyżewski, +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak

NIEDZIELA  -14.06

              6.30   +   Marcin Hubczak, 1 r. śm.

              8.00   +   Jan Pawlus

              9.30   +   Antonina  Górka, 10 r. śm.

            11.00   –   Chrzcielna

            18.00   +  Małgorzata Mrowiec, 1 r. śm.

Kaplica;

              7.30   +  Maria Knopek