Wskazania w sprawie procesji Bożego Ciała

            Organizacja uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (11 czerwca br.). Godz. 11.00 uroczysta Mszy św., godz. 11.40 procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy umieszczonych wokół kościoła.

            Zapraszamy jak najliczniejszą rzeszę parafian. Zapraszamy przygotowujące się do I Komunii św., dzieci sypiące kwiaty, ministrantów, lektorów, Asystę Żywiecką, Strażaków, panie niosące feretrony, panów niosących sztandary i baldachim. Będzie też Miejska Orkiestra Denta w strojach żywieckich.

            Prosimy o przygotowania pierwszego ołtarza przez mieszkańców ul P. Skargi, drugiego ołtarza przez grupę modlitewną III Zakony Karmelitańskiego i trzeciego ołtarza przez Akcję Katolicką, czwartego ołtarza przez Róże Różańcowe.

            Niech to będzie wielkie święto dziękczynienia za uchronienie nas od koronawirusa, a zarazem zawierzenia całej parafii Jezusowi Chrystusowi.